Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tenyleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg nincs szuksege egy olyan csajra, aki felnez ra, es becsuli ot? Mit gondoltok neki is van egy nagy O szanva?

Figyelt kérdés
Regen megcsalta a baratnoje(akit komolyan szeretett), azota nem bonyolodott egy csajjal se komolyabb kapcsolatba. Ilyen par honapos kapcsolatai voltak, de semmi komoly. Mindenhova egyedul megy, vagy ha csapodik is valakihez, annak van parja. Ha pedig hianya van, akkor van 1 csaj, akit felhiv es kesz.
2013. nov. 13. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem igen, késöbb meg fogja találni a magához való csajt.
2013. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Regen megcsalta a baratnoje(akit komolyan szeretett)"

Hmm... hát, én is erősen elgondolkodnék, hogy ezek után egyáltalán kell-e nekem nő. Ha nagyon rászorulok, inkább fizetek és akkor nem kell azzal foglalkoznom, hogy megcsal.


Mellesleg nagyon bírom az ilyet, hogy mindenki (tapasztalatom szerint leginkább a nők) szánja az ilyen embert, de azért bele tudnátok még rúgni, mert neki már mindegy... Mit érdekel, hogy mi van vele? Majd ő intézi magának a dolgait. Neked ehhez semmi közöd.

2013. nov. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!