Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na halljuk az érveket, fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na halljuk az érveket, fiúnak vagy lánynak lenni jobb? :D azt is írjátok h miért gondoljátok így:D

Figyelt kérdés
köszönöm aki válaszol, mert egy fogalmazáshoz kell:D
2013. nov. 13. 22:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

De ott ott van ellenérvnek a nőgyógyász :D

Ráadásul oda gyógyszerért is kell menni,míg urulógushoz általában 40 évesen mennek először,mikor elkezdenek "dadogva" pisilni :D

2013. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

lánynak :D szeretek az lenni, igaz most a fiuk fekve állva kezénállva pisilnek de majd mikor 50 évesen örülnek ha csak 20x kell kimenni pisilni egy éjjel nem 60x :D

meg ha majd már nem megy a szex 50-55 évesen...akkor milyen jó lesz :D

2013. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 walk w1th mee ***** válasza:
fiúnak,egyértelmű,előttem leirták már:D
2013. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
51%

fiúnak, azért mert:

- én is fiú vagyok és annak jó lenni ami én vagyok

- nincs menstruáció

- és még sorolhatnám

2013. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
Lánynak, főleg ha szép vagyok (márpedig az vagyok) mert a kisujjamat sem kell mozdítanom ahhoz, hogy sok pasit megkaphassak :)
2013. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
53%

fiúnak.


nincsenek diszkriminálva az álláspiacon, sőt, jobb állásokat is kapnak. ha felcsináltak egy nőt, csak úgy leléphetnek, mert sz.rnak rá, hogy azzal mi lesz.

2013. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%

Hát ez teljesen egyértelmű.Lánynak ezerszer jobb lehet,bármikor talál magának kapcsolatot olyannal amilyennel szeretne,naponta sokan ajánlkoznak fel neki,az ajtónál és egyéb helyzetekben is előre vannak engedve,előnyt élveznek belőle,ha ők azt mondják melóhelyen hogy problémájuk van szó nélkül kimehetnek,míg ha én srácként mondom ezt,lehurrogják a fejem és ki se mehetek,még ha tényleg rosszul is vagyok.Ha egy lánnyal történik valami rossz,akkor arra egyből úgy reagál mindenki,hogy jajj szegény.Ha egy sráccal történik valami,akkor meg ilyeneket hallani,jajj milyen gyenge gyerek,meg kit érdekel ez itt?és hasonlókat.

A normális lányoknak mindig lehet és van is általában párkapcsolatuk,míg a normális srácoknak szinte semmi nem jut.A lányoknál egy átlagos csaj is bármikor talál valakit magának, míg egy átlagos srác pedig elvan küldve a búsba.

Soroljam még?

2013. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

fiúnak, mert a 15ös válaszolót jól ki tudnám használni és joggal lek-rvázni :D


amúgy meg fiúnak is fájhat a b-szás ha valami gond van a cerkával (enyhe fitymaszűkület pl.)


több lehetőségünk van minden téren

2013. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17es virágszálam :) meglóbálom a teli pénztárcát és úgy rohannak utánam a csajok mint valami rühes pincsi :)
2013. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
44%

Lanynak mert a lanyokat mindenki jobban szereti:3

Komolyra forditva a szot azert lanynak, mert nem kell semmit tennunk (legalabb is azoknak akik azert neznek ki valahogy) hogy tudjunk magunknak pasit szerezni, es ha ez a pasi megvan akkor o allja a randikat meg ilyesmi, es (tudom ez olyan dolog ami csak lanykent erdekli az embert) de mig a fiuknak mindenhova oltonybe kel menni (eskuvore meg temetesre is...) addig a lanyok tudnak valasztani olyan ruhat ami (tenyleg) az alkalomhoz illik.:)

Es persze lanyoke az elsobbseg.:) Amugy az igy jartam anyatokkalban van errol egy tok jo resz, mikkr Robin kiakad, hogy megkerik a kezet es igy mar nem fizetnek ki neki ismeretlen csavok ilyen kis cuccokat (pl hotdog) es nem engedik elore:D

2013. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!