Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de én is lány vagyok. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba akivel nagyon jóba vagyok, úgymond legjobb barátnők vagyunk de én többet érzek iránta, mint barátság. Amióta közelebb kerültünk egymáshoz egyre jobban belé szerettem és nem akartam neki elmondani, hogy ne menjen a barátságunk rovására. Nagyon fontos nekem és mindig csináltam neki valami meglepetést szülinapjára, névnapjára. Most derült ki, hogy volt már lánnyal és egy másik osztálytársnőmmel többször szájra puszizott. Folyton egy másik osztálytársnőmmel chatel Facebookon még úgyis, hogy egy légtérben vannak és engem már úgymond hanyagol, mikor régen mindig egymással voltunk és beszélgettünk most meg már más társaságát keresi. És akivel Facebookon chatel az összeakar vele jönni és megkérdeztem, hogy kavarnak-e és azt mondta, hogy nem tudja.. de még háttérképnek is beállította és nagyon zavaró. Nagyon fáj, hogy ezt csinálja és gondolkozom rajta, hogy megírom neki egy levélben, hogy mit érzek iránta csak, hogy tudja... Szerintetek? :/
2013. nov. 14. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem legalább biszex vagy. 17/f
2013. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szeres ki
2013. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ird ki magadból a bánatod/dühöd! Mivel már most is hanyagol,nincsen veszteni valód.
2013. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kinyalnám :)
2013. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ő csak szórakozik az ilyen lány-lány dologgal mert ez a trendi, meg aki nem leszbizik az nem elég cool csaj ebben az évezredben stb...

de szerintem te sem vagy belezúgva csak unatkozol, nameg a mediahacacáré téged is megbolondított tehát ha nem tudod magadat elfoglalni akkor mi más is jutna eszedne mint lány után koslatni mert ugye fiú után már elcsépelt lenne

2013. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 14. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
majd számolj be :d
2013. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úristen vedd már észre magad buz.i vagy !!!!!!
2014. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!