Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nem értem. Tanácstalan vagyok. FONTOS!

Figyelt kérdés

Na szóval én nyár végén szakítottam a barátommal 2 év együtt járás után, és van egy srác, őt pár éve ismerem, ő is valahogy akkortájt szakított mikor én. Sokáig nem beszéltünk, mert a barátom nagyon féltékeny típus volt, meg úgy elkerültünk egymás mellől. Aztán nyáron ugyan ott dolgoztunk diákmunkán, és nagyon nézegetett, én nem foglalkoztam vele, és egyszer oda jött hozzám hogy haragszok e rá, stb.. Azóta beszélünk. Aztán áthívott magához, filmeztünk, és mivel rég óta nem láttuk egymást, beszélgettünk is. Aztán megcsókolt, és hát lefeküdtünk. Nem ő erőltette, hanem én akartam. Azóta is találkozgatunk, mozizunk, átjön, anyumat ismeri.. Apumtól viszont szerintem tart, mert mikor nálam aludt egyszer, akkor másnap orvoshoz kellett mennem, ahol apa várt, és a srác elkísért volna, és mondta hogy huha kemény lesz ha meglát.. Azt mondta hogy nem tudja mit akar, mert nem nyitok felé, titokzatoskodok, és nem érzi hogy én is szeretném a kapcsolatot, de mondta hogy ő el tudna engem képzelni barátnőjének, és kérdezte hogy én őt mint pasija? Aztán hogy mutassam be itthon. Becéz is, a kezem is volt hogy megfogta, járunk helyekre is,de azt mondta hogy nem csak neki kell nyitnia hanem nekem is. Aztán egy hete kb. poénkodtam egyik közös haverunkkal hogy aludjon nálam (mi tudjuk hogy csak poén, a srác nem tudta) aztán mikor haza ért számon kért hogy minek hívom őt, ha közbe mást is, meg mi is ez meséljek..

Szerintetek csak szexre kellettem neki?

18L/21F


2013. nov. 15. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Odaadtad magad csak úgy, dugtál vele miközben alig szakítottál az előzővel. Milyen ember vagy te? Komolyan? van lelked?
2013. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudod a szakításunk körülményeit, hogy a másik milyen volt, semmit:)
2013. nov. 15. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel először is írtad, hogy nem ő erőltette, aztán hogy találkozgattok is, elmondta, hogy tudna rád a barátnőjeként gondolni, be akar mutatkozni a szüleidnek, és még féltékeny is volt a másik srácra... szerintem nem csak arra kellenél neki.
2013. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor adj máskor keretet is a történteted mellé, mert így olyan, mint a héj nélküli kenyérszelet.
2013. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!