Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Pls tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Pls tanácsot adjon aki tud

Figyelt kérdés
Beszlgettem itt egy sráccal és nem akar lekopni. Hiába csinálok bármit, nem írok vissza stb.folyamarosan ír h szeret legyek a felesége h le akar velem feküdni. De még képet sem cseréltünk. Az elején amikor beszlgettem vele normális volt de utána kifordult magából és olyanokat mondott h érettlen vagyok stb. Nem értem ha ezeket írta akkor miért akar elvenni? Miért nem tud lekopni? Azért ez már lassan zaklatás.
2013. nov. 16. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2013. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt van olyan h nem fogadok tőle több üzenetet.
2013. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elsőnek azt hittem hogy telóról vagy, és azt akarod irni hogy nem akar leköpni :D
2013. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A letiltás gombot pont erre találták ki.
2013. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mindig uj nevet csinal maganak es ir kb.2naponta mas a neve
2013. nov. 16. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj te új nevet.
2013. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neked kell új nevet csinálnod.:)
2013. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!