Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom lerázni, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom lerázni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki enyhén rám van indulva. Már kezd kínossá válni a helyzet, amikor elém áll, nem tudok tőle semerre menni, az osztálytársaim meg füttyögnek. Sok ilyen eset van még, de nekem egyáltalán nem tetszik, mást szeretek! Viszont megmondani sem merem neki, hogy "hello, én mást szeretek", mert akkor normális fiú módjára, elkezdi, hogy én meg miről beszélek? Természetesen nem fogja bevallani, hogy ne égjen. Ilyenkor mi a teendő?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 16. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Leszel szíves a saját sávodban maradni?" És akkor utat enged neked.
2013. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megfejelném eheh. Ha zavar mondd meg neki, aztán gyere és tegyél fel egy újabb kérdést
2013. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!