Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányan lehetünk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányan lehetünk, akik az itteni vélemények szerint nem érünk semmit?

Figyelt kérdés

Többször is megkaptam már itt, hogy nem vagyok igazi férfi, nem érek semmit, stb...

Ahogyan észrevettem, mások is kaptak már ilyen véleményeket. Vajon mennyien lehetünk összesen?



2013. nov. 16. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mindannyian..... ha tudnàd èn miket kapok priviben :D
2013. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igazából én is megkaptam, csak szimplán nem érdekel.. nem az itteni vélemények alapján élem az életem, mivel itt sokan nem is ismernek, ennyi :)
2013. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem, igazatok van. Egyébként azt vettem észre, hogy érdekes módon élőben még egyetlen amazonnal sem találkoztam.
2013. nov. 16. 22:41
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Sokan. Itt vagyok én is, mivel meleg vagyok. A legtöbb hetero véleménye szerint nem érek semmit... :(


26/F

2013. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

én ezt a családomtól kaptam meg hogy haszontalan vagyok és hogy nem érek semmi meg hogy szemét ember vagyok.

engem ez se tud már érdekelni, ezek után random emberek véleményére meg nem adok egy forintot se.

2013. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha nem híreszteled, akkor nagy bajod nem lehet belőle.
2013. nov. 16. 22:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Engem is sokan néztek,írtak le ennek ellenére sokszor esett le az álluk amikor végigcsináltam azt amit ők nevetve viccelődve mondták h nem vagyok rá képes...

Minden ismerősöm kinevetett amikor mondtam h nekiállok edzeni.... Most meg el vannak csöppenve ahogy kinézek, tanácsokat kérnek meg nyaliznak..... A tánáraim azt mondták semmi sem lesz belőlem egy söpredék vagyok, semmire való.... Állandó munkahelyem van és céljaim amiket el fogok érni idővel.... Szóval rám.már elég sokan mondták h semmit sem érek :D ennek ellenére többett tettem le az asztalra mint sok kortársam :)

2013. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
I am Alive, sajnálom! Azért ez már nagyon durva!
2013. nov. 16. 22:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén, én letojom, ha itt valaki véleményt mond rólam. Mit számít, hogy mit tudom én, Húgyosjóska Alsóbivalybasznádon, akivel valószínűleg a büdös életben nem találkoztam és valószínűleg nem is fogok, hogy véleményez engem egy pár mondatos, névtelen, arctalan hozzászólás alapján egy internetes oldalon?
2013. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok!!
2013. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!