Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányan lehetünk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányan lehetünk, akik az itteni vélemények szerint nem érünk semmit?

Figyelt kérdés

Többször is megkaptam már itt, hogy nem vagyok igazi férfi, nem érek semmit, stb...

Ahogyan észrevettem, mások is kaptak már ilyen véleményeket. Vajon mennyien lehetünk összesen?



2013. nov. 16. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Meglepoen sokan, de ugyan kit erdekel masok velemenye.
2013. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

80 %, a te esetedről az a lány jutott az eszembe, akinek a nyelvtanára azt mondta, hogy semmi tehetsége nincs a nyelvtanuláshoz. Ma már 8 nyelvvizsgája van.

[link]

2013. nov. 16. 22:46
 13/19 anonim ***** válasza:
idèn nyàron mentem felesègul a baràtomhoz. o volt a 3. fèrfi az èletemben (remèlem az utolsò is egyben) ès a csalàdom az eskuvom napjàn kurvàzott le engem. egy semmirekello, ingyenèlo kurvànak mondtak el 1 òràval az "igen" utàn. szòval lehet tippelni, hàny vadidegen ember vèlemènye èrdekel? :D
2013. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Le kell sz.rni. Honnan tudjátok, hogy aki benneteket így, arctalanul ilyen-olyan embereknek titulál, valójában milyen ember? Lehet, hogy saját magát vetíti ki rátok, vagy így éli ki magát, és igazából ő maga egy szánalmas kis nyomoronc.
2013. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztem itt senkit, hogy mennyit érek. Képet se nagyon küldözgetek magamról. De pár sor alapján ezt nem is tudhatja megmondani senki, aki nem is ismer.

Kérdező, nem tudom, hogyan érted ezt, hogy itt vadidegenek mondanak rólad úgy véleményt, hogy nem is ismernek, az nagyon felszínes vélemény.

2013. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A saját családod? :(
2013. nov. 16. 22:58
 17/19 A kérdező kommentje:
67 %, egy-egy kérdésben fejtettem ki az álláspontomat néhány kérdésben és amiatt értek ilyen megjegyzések.
2013. nov. 16. 23:00
 18/19 anonim ***** válasza:

Elég sokan vagyunk ilyenek,és ahogy látom egyre többen.Én is kaptam már mindenféle jelzőt,de azokat egytől egyig buták mondták rólam,akiknek fogalmuk sincsen az én életemről.

Akikkel viszont beszélgettem itt,és normálisok ők viszont látják bennem a valódi értékeket is,és tudják milyen vagyok. :)

Nekem sokszor a saját gondolataimban is felmerültek ezek a "jelzők" így magamra,mert nem jönnek össze sorozatban olyan dolgok az életben mostanában,amik fontosak nagyon.És ilyenkor az ember meginog nagyon,főleg ha még családtagját elveszíti,és még sorolhatnám miket... :/

2013. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha érdekelne mások rólam alkotott véleménye, már lelőttem volna magam. :D
2013. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!