Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól leszek ribi, ha normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól leszek ribi, ha normálisnak tartom magam?

Figyelt kérdés
már több fiú is mondta, akikkel beszéltem, hogy azok a lányok a legnagyobb k.rvák, akik normálisnak tartják magukat...és hát nem tudom, én sosem öltözködök kihívóan, nem flörtölök mindenkivel...sőt, senkivel nem szoktam flörtölgetni, kedves vagyok másokkal általában, meg úgy összességében szerintem normális, rendes lány vagyok. akkor most a férfiak engem is r bancnak tartanak? :D
2013. nov. 17. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,itt arról van szó,hogy akik ezt hangoztatják hogy ők milyen normálisok azok igazából a ribik.Mert pont itt van a lényeg,ők ezzel kérkednek és ebből simán leszűrhető a valódi dolog.Akik pedig valóban a normális kategóriát képviselik azok nem hangoztatják azokon lehet látni is hogy olyanok és nem kell nekik ezt mondani. :)
2013. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaaa értem. köszönöm :)
2013. nov. 17. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt arra értették, hogy azok a lányok, akik normális, szerény, rendes lánynak állítják be magukat, meg ez vehető le róla, azok valójában perverzek, az ágyban mocskos k.rvák, stb stb... akiknek meg alapból nagy a szájuk, azok messze nem olyan jók szex terén. Én ezt a verziót hallottam a pasiktól.
2013. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!