Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nyár végén volt egy egyéjszakás kalandom, természetesen odafigyeltem, óvszerrel védekeztünk, mivel akkor még nem szedtem gyógyszert. Két hétre rá, amikor kellett beteg lettem, a következő menzeszem késett amúgy, de megjött, majd utána észrevettem, hogy nyomásra váladékozik a mellem. Biztos, ami biztos alapon vettem egy tesztet, amiben kettő van, az egyiket megcsináltam aznap, a másikat pedig másnap reggel, mindkettő negatív lett. Elkezdtem a fogamzásgátlót újra, és megjött a következő hónapban pontosan, amikor meg kellett. Most így, együttlétünk után három hónappal észleltem, hogy a köldököm alatt kidudorodik a hasam (elég vékony vagyok), és két napja egyfolytában pisilnom kell. Kicsit a frászt hozta most ez rám. Szerintetek?
2013. nov. 17. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes,mert a menszeszed is meg jött és a teszt is negatív lett.
2013. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!