Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy: 'Nincs ronda nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy: 'Nincs ronda nő, csak igénytelen'. Ti ezzel, hogy vagytok? Igaz vagy Nem?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Képzelj el mondjuk kövérkés, pattanásos, szemüveges csajt, aki mindig tiszta csinos ruhában jár, szép a haja, fehér a körme, kedves, és képzelj el egy szép arcú, jóalakú csajt, akinek zsíros a haja, szakadt koszos a ruhája (nem a szegénység miatt), és töredezett fekete körmei vannak. Esetleg sokszor piál, cigizik, és csúnyán beszél. Melyiket választanád? :)
2013. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon is vannak ronda lányok. De az ápolatlan sem túl vonzó. Viszont könnyebb megfürödni egy bombázónak, mint megszépülni egy ápolt csúnya lánynak!
2013. nov. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

nem igaz, ezt én is bizonyíthatom, eddig egyetlen egy olyan ember sem volt, aki önszántából azt mondta volna rám, hogy szép vagyok...meg úgy az emberek visszajelzéséből is ez jön le, pl. ma egyik osztálytársammal azt beszélgettük, hogy tetszik egy fiú a suliból, csak nem merem leszólítani, mert úgy se lenne nála esélyem, mert elég ronda vagyok, a csaj meg kínosan hallgatott, magyarul egyet értett...

15l

2013. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz.. mármint... egy kiló sminkkel még a legcsúnyább lányból is lehet jót kihozni. Az már más kérdés, hogy ez nem épp természetes, és nem egészséges a bőrnek sem hosszú távon.

Lebutítva tehát igaz.

2013. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem igaz! ahogy már előttem is mondták, vannak nagyon szerencsétlen vonású nők akiken csak a kilónyi vakolat segít..de ha azt lemossa este, ugyanolyan csúnya marad. a smink nem szépíti meg a nőket!!! sőt hosszútávon ha vkin minden egyes nap vastag vakolatréteg van annak mégcsúnyább lesz az arca, mert tönkremegy a bőre. nyilván sokat dob egy csúnyácskább nőn is ha igényes, ápolja a bőrét, a haját rendszeresen mossa, beszárítja, a fogaira is odafigyel...de sajnos van akinek nem kell reggelente 2 órát készülődnie, hogy szép legyen mert szerencsés géneket örökölt, és van aki még 2 óra készülődés után sem lesz sose szép, mert rossz génekkel született...:(
2013. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"Nincs ronda nő, csak lusta." Coco Chanel
2013. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A smink még mindig nem roncsolja a bőrt. Csak mondom, hülyeségeket ne beszéljünk.
2017. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Missi_Key ***** válasza:
100%

Nincs ronda nő csak csóró.

Kyle jenner előtte utánna a bizonyíték

2017. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szegény Tori Spelling?

[link]


Amúgy szerintem nagyrészt igaz az állítás, a szépségben erősen közrejátszik az odafigyelés, idő és pénz (lásd Sarka Kata). Meg persze az egyéni ízlés. Ami nekem gyönyörű, az másnak lehet, hogy max "átlagos". De persze a jó genetika is sokat segít.

2017. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban (az extrém, pár ezreléket kitevő eseteket leszámítva) igaz, ahogyan a férfiakra is.
2017. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!