Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a leányzóról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Itt egy link: [link]


Most nem az számít, hogy milyen oldalra került ki a kép, hanem a lány. Így kinézetre vélemény? (Buta fej, okos fej, stb.) Külső és belső tulajdonságok, amiket tükröz a kép.


2009. nov. 18. 21:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
86%

Sugárzik belőle az értelem xD

Csak rá kell nézni...

2009. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
86%
büdös ribanc, egy dugásra jó.
2009. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
86%
gondolom a hatalmas kisugárzása miatt hord ekkora napszemüveget. az arckifejezés is magas IQ-ra utal, de persze a fotók nem nagyon szokták az igazságot tükrözni. ha még lefogy 1 kilót, akkor zuhanyzásnál sok időt spórolhat meg, mert elég, ha a hasát beszappanoznia ahhoz, hogy a háta is habozzon.
2009. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
78%
R.I.B.A.N.C.
2009. nov. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Miert vag ilyen arcot??? Nagyon durva az arca, mosolyoghatna, vagy tarthatna az arcat normalisan.

Amugy tegedet mit erdekel, hogy mit gondolnak rola? Inkabb foglalkozz magaddal, ne vesztegesd feleslegesen az idodet!

2009. nov. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya, a mai tinik raknak fel magukról ilyen képeket, ebbe nincs semmi, attól még nem ribanc.Az a ribanc aki pénzért árulja a testét, ő meg csak megmutatja azt ami szép rajta.És ez csak egy kép és nem is ismeritek milyen a valóságban.Lehet egy másik képen egy szolidabb csajt látnátok.Én azt mondom, a kérdező csak féltékeny erre a csajra.
2009. nov. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

És ezt mind 1 fénykép alapján állapítottátok meg ?

Nem semmi.....

Nekem testre bejön, szerintem az arca sem csúnya, bár ehhez több kép kellene, hogy biztosat mondjak. Az IQ-ról meg majd akkor ha 5 percet beszélgettem vele.

Az össz "ítélethez" tudni kellene azt is, hogy milyen körülmények közt készült a kép....

2009. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

teste jó, arca nem tetszik

hihetetlen bénák ezek a fürdőszobás hátterek, wc-vel meg minden.. szánalom

2009. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányokon max nevetni tudok. Az rendben van, hogy jó a teste, de nem értem minek rakja ki, feltűnési viszketegsége van vagy mi? Én mondjuk már nem értem a mai tizenéveseket. Ebben a korban elég sok lánynak jó a teste, fiatal, feszes, és pont ezért nem ezzel kellene felvágni. Tapasztalataim szerint, ha valaki igazán jó valamiben, akkor nem kérkedik vele, tehát vajon azért rakja ki, hogy a kommentekben megerősítést kapjon arról, hogy ő tényleg jó nő vagy miért? Egy ilyen idős lánynak meg nem ezzel kellene elsősorban foglalkoznia még szerintem, hosszú az élet, ráér még ezzel. Egy biztos, én soha egy ilyen magamutogató lánnyal nem járnék, legfeljebb ha tényleg nagyon jó fej lenne és intelligens, lehet h ez csak valami perverziója neki, hogy szereti mutogatni a testét, de sajnos általában az ilyen lányok olyan egoisták, hogy maguk szerint ők tökéletesek és a tökéletes pasit is keresik, ami ugyebár nem létezik és ez az ami inkább taszít bennük, a nagy, teljesen megalapozatlan egó.

Röviden ez a véleményem és ne írjátok a kedves kérdezőnek, hogy mit foglalkozik ő vele, mert valószínűleg csak jót akar neki, rá akarja ébreszteni, hogy ez nem biztos, hogy a megfelelő viselkedés és remélem segítettem neki ebben :)

2009. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Gyönyörű lány, bármikor testet cserélnék vele. De fejet és eszet nem!
2009. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!