Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a leányzóról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Itt egy link: [link]


Most nem az számít, hogy milyen oldalra került ki a kép, hanem a lány. Így kinézetre vélemény? (Buta fej, okos fej, stb.) Külső és belső tulajdonságok, amiket tükröz a kép.


2009. nov. 18. 21:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

A teste elmegy, de a feje, és az sapka rajta vagy a haja?!

Nem tetszik. Nagyon k.urvásan adja el magát, mégha nem is az.

Nem egy főnyeremény az biztos. Amúgy olyan átlag tini, semmi extra.

2009. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

hát nem járnék a csajjal...

Viszont tipikus olyan csajnak néz ki akit sz*rrá basznék aztán ráverném a fejére. Másra nem jó az ilyen csaj.

2009. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ez egy buta r*banc...(röviden:D) És nem,nem csak kép alapján,olvassátok végig a hozzászólásokat is az oldalon...Elárul egy-két dolgot:D
2009. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
nem is értem. ti nem sapkába, napszemüvegbe, fürdőruhába nyaklánccal szoktatok a fürdőszobába menni? :D:D:D
2009. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Biztosan sokan nem értettétek már az elején.


11:18 @ Kedves illető leírta a lényeget. És ahogy írtam is, szeretném ráébreszteni, hogy ez így nem helyes. Szerintem nem sok sikerrel.


13:33 @ Igen, pedig nem forgattam ki a szavait. Azt sem tudja mit ír. Egy szóval nem írtam, hogy megbukott. Csak annyit írtam, hogy akkora csöcsei vannak, hogy csodálom, hogy nem bukott még orra. Nem tudom milyen bukásról beszél, de elárulta a buta, hogy osztályt ismétel. :c) Pedig nem akartam mondani, bár én tudtam.


tegnapelőtt 22:37 @ Persze, hogy dög vagyok. IRIGY is vagyok. Mire? :D:D:D:D:D:D:D

Na ezen jót nevettem. ;P


Amúgy meg tényleg nevetségesek ezek a fürdőszobás, klozetos képek. Ez még egész jó.

2009. nov. 24. 21:47
 36/40 anonim ***** válasza:
13:33-as vagyok.:D Akkor te vagy,,Boncasztal" nevű hozzászóló?:D Mert annál találtam ezt,és teljesen egyet értettem vele...A csaj meg kicsit zavarba jött,és össze vissza írogatott xD.De sokszor visszatérek,mert olyan jokat röhögünk ezen a csajon,komolyan szánalom..:D
2009. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Bizony. :D
2009. nov. 27. 19:36
 38/40 anonim ***** válasza:
A személyiségi jogokkal kapcsolatos vitához nem tudok hozzászólni, de abban mindenképp igaza van a lánynak, hogy a Csibefasz tevékenysége törvénytelen, ugyanis, még ha szmélyiségi jogokat esetleg nem is, de szerzői jogokat minenképp sért. A képet Ő csinálta, és joga van rendelkezni vele. Mivel fölrakta, megnézheti bárki, de ha valaki letölti, aztán a saját oldaláról ÚJRAKÖZLI
2009. dec. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Abban igaza van a lánynak, hogy az oldal megsérti más emberek jogait. Nem is annyira a személyiségi jogokról akarok beszélni, mert ahhoz nem értek. De a szerzői jogokkal kapcsolatos jogi szabályozással naponta találkozom (a Wikipédián szerkesztek, és néha más cikket is írok). Szóval ebben a témában a lánynak igaza van.


Bármi, amit az ember mint szellemi terméket kiad a kezéből (fénykép, rajz, cikk), egyedi, és még néhány dolog igaz rá, az mind automatikusan szerzői jogvédelem alá esik. Ez Magyarországon automatikus, tehát nem kell ehhez külön valami hivatalban bejegyeztetni, levédetni semmit.


[link]


Az IWIW-en megosztott képek vannak, tehát ezeket lehet nézegetni (aki IWIW tag). Lemásolni ÉS ÚJRAKÖZÖLNI már nem. Én is olvasgathatom az internetes újságok cikkeit, képeit, de ha egy cikket a saját honlapomon szó szerint bemásolva a magam honlapja alatt újraközölnék, akkor bizony perelnének engem, és meg is nyernék.


Az IWIW (MyVip) szabályzata valóban tartalmaz megkötéseket, de a szerzői jogokról való lemondó nyilatkozatot NEM tartalmaz. Valóban le kell mondani benne egyes jogokról, de nem mindenről. Pl le kell mondani arról a jogról, hogy ha valakinek ellopják a képét, akkor a sértett illető ember az IWIW-et perelhesse. De azzal már nem törődik az IWIW szabályzat, hogy magát a tolvajt, tehát a csibefaszt pereli-e a sértett, vagy sem.


Kommentek: a kommentekben azért ilyen, gondolom, mert megsértették, és megsértették a jogait is (a szerzői jogait tényleg megsértették). Ha jogtudós lenne, nem lenne ilyen feszült, hanem perelné a csibefaszt (esetleg az összes többi sértettel összefogva). De mivel egy kamaszlánynak nem kell a joghoz értenie, ezért nem tudja, hogy a jog mellette áll. Tehetetlenek érzi magát, ezért ilyen itt a kommentekben. Nem azért, mintha rossz ember lenne, hanem mert kiszolgáltatott helyzetbe került.


A kérdésre válaszolva: ennyiből nem lehet megmondani a választ, nem lehet a képből, sőt a csibefaszos kommentekből sem lehet megmondani, rossz ember-e vagy sem. A kommentekből mindenesetre annyi kiderül, hogy helyesen érzékeli, hogy a csibefasz valami törvénytelen dolgot csinál, csak nem tudja megindokolni, pontosan milyen jogokat sért a csibefasz.


Kinézet: ehhez nem értek, de úgy tudom tényleg nem lehet eldönteni csak kép alapján. Kamasz lányok sokfélék, és sokféle ok lapulat minden egyes részlet mögött. Erre csak személyes ismeretség alapján lehet válaszolni.

2009. dec. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
.. bocsánat, nem akartam kétszer hozzászólni, de elszállt valami a böngészőmben, és tudtom nélkül is elküldött egy választöredéket.
2009. dec. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!