Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ilyen lányos ügy úgyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ilyen lányos ügy úgyhogy inkább fiúk válaszát kérem de igazából ha hasznos a lányok válasza is akkor mind1 szóval (alul)?

Figyelt kérdés
na kb ez a bajom:) folyton mondod hogy szeretsz meg hogy tetszem neked stb.. de hogy nekem te biztos csak egy gyökér vagy meg hasonlók.. és nem veszed észre mennyire megszerettelek. ezt kaptam egy lánytól na de most én elég hülye vagyok ezekhez az a dolgokhoz most mire gondol hogy úgy úgy szeret vagy hogy csak simán mint egy barát? o.o
2013. nov. 19. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szeret de lehet hogy nem de mind1 szóval
2013. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!