Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-férfiak, miért kell...

Fiúk-férfiak, miért kell állandóan leszólítani idegen lányokat az utcán?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, hogy kevés idegesítőbb dolog van annál, mint amikor az ember siet valahova (dolgozni, egyetemre, ügyet intézni, holtfáradt és már alig várja, hogy leülhessen), erre odalép hozzá egy tesze-tosza pasi, akinek az arcára van írva, hogy majd összesz*rja magát, és rákezd a "szia, nagyon szép vagy, hova mész, van kedved ismerkedni?"- kezdetű szövegekre.


Nem, saját tapasztalom és mások véleménye alapján a lányok 95%-a NEM szeret és nem akar az utcán ismerkedni. Mert zavaró, tolakodó, és mint említettem, iszonyatosan idegesítő, amikor valaki megzavar bennünket a dolgaink elintézésében. Senkinek nincs kedve leállni jópofizni egy olyan emberrel, aki még csak az érdeklődését sem kelti fel (és ehhez azért nagy véletlen kell), aztán közölni vele, hogy nem akarunk ismerkedni, és nézni azt a fancsali képét.


Főleg akkor, ha ez gyakran megesik az emberrel (szerencsére vagy sajnos, velem elég sűrűn). Ennél már csak az a jobb, amikor éppen fellesek ide, és látom, ahogy szerencsétlen lányokat ostorozzátok, mert "milyen gonoooooszak és kegyetleeenek", amiért nem akartak beszélgetni veletek.

Hozzáteszem egyébként, hogy a "van barátom" nem lerázó szöveg, nekem is régóta van barátom, és ebből eredően mindenkinek ezt mondtam eddig - mert ez az igazság.


Miért kell ennyire erőltetni ezt az utcán ismerkedést, és miért kell vergődni, ha valakinek nincs kedve délután 4-kor leállni egy idegennel traccsolni?


2013. nov. 12. 21:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Miattad fognak egyre többen félni az ismerkedéstől, tudod te milyen bátorság kell ehhez egyáltalán? Legyél kicsit toleránsabb és örülj hogy foglalkoznak veled a fiúk....
2013. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Hát persze! Máskor bezzeg itt puhap...-zitek a srácokat, mert nem mernek odamenni senkihez. Egyébként meg nemcsak az utca, hanem gyakorlatilag semmi nem jó helyszín nektek. Itt nem, mert ez van, ott nem, mert az van, stb...

De persze mindig nektek van igazatok, meg se szabad szólalni ellenetek!

2013. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Számtalan kifejezetten ismerkedésre kitalált hely van, a beülős helyektől kezdve az internetig, nehogy már én legyek toleráns, amikor egy rohadt fárasztó munkanap után bájologni nekem egy idegen, akihez semmi kedvem sincs.
2013. nov. 12. 21:42
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Mert ma már szinte sehol nem lehet értelmes keretek között ismerkedni például? És igen képzeld el,inkább örülnöd kellene neki mint ilyen bunkónak lenni.Kíváncsi lennék,ha te lennél fordított helyzetben,te mit tennél az ő helyükben.Hát nem tudom,nekem ha valaki azt mondta,hogy van barátja nem gondolkodtam el rajta,hogy valóban lenne vagy sem,elfogadtam és mentem tovább.
2013. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Látszik, hogy ez a legnagyobb gondod az életben, mert úgy adod elő mintha téged mindig megerőszakolnának... El lehet küldeni a csavót és tovább lehet állni. Ennyi.
2013. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

kérdező.


HALJ MEG!!!


köszönöm.

2013. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg ezek után például egy darab sem menne oda hozzád,akkor meg az lenne a baj hogy miért nem érdeklődnek irántad.
2013. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy bunkó lennék, egy kifejezetten kedves mosoly keretében szoktam közölni az illetővel, hogy nagyon aranyos, de van barátom.


Ha ennyi problémám lenne az életben, talán nem zavarna, hogy még eggyel többen fárasztanak. Ismétlem, amikor fél hattól dolgozom, és estig suliban vagyok utána, nincs kedvem még andalogni is a főutcán.

2013. nov. 12. 21:46
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Kit érdekel, hogy mihez van kedved? Nem lehet mindenki igényeinek megfelelni hercegnő... Állj le erről a témáról szerintem és nyugodj bele.
2013. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Írd ki egy táblára, hogy "Utálok mindenkit, még csak rám se nézzetek!"
2013. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!