Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idővel belé tudok szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel belé tudok szeretni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány ismerősöm.Barátságon keresztül ismertem meg.Nagyon jó barátság alakult közöttünk.Aztán egyszer sírva találtam rá a környékükön.Megkérdeztem mi a baj.Elmondta,hogy az apja egy részeges barom és nem akart megcsinálni valamit ezért pofon vágta.Ezen nagyon felháborodtam.Hazakísértem őt,és az apjával négyszemközt elbeszélgettem.Ha még egyszer ilyet csinál...

Rá két hónapra hozzám költözött albérletbe.Így élünk már egy éve.Erős kötődést érzek iránta.Rajta meg látszik,hogy többet érez mint barátság.

Lényegében olyanok vagyunk mint egy pár a csókot és a szexet kivéve.Együtt összebújva nézzük a tv-t,együtt vásárolunk,együtt vacsorázunk stb..

De soha nem beszéltünk az érzésekről.Nagy hülyeség tudom.De jó lenne szeretni.Így belegondolva ő lenne az a nő akit szívesen feleségül vennék.



2013. nov. 20. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor tisztázzátok le, bár igy is elég sok idő ment el, de krvára fog fájni, ha mégsem érez többet.
2013. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zotanbro ***** válasza:
szerintem bele tudnal :) vagjatok bele :D
2013. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha letisztáztad magadba, hogy kell neked akkor nincs is mit


kérdezni a lány nem érezne hasonló képen nem bújna szerintem

Sok sikert =D

2013. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!