Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándultam a nőkből! Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a nőkből! Úgy érzem soha többet nem fogok tudni szeretni, mert úgyis csak szenvedést okoznak. Elmúlik idővel, de mikor?

Figyelt kérdés

Ha az utcán látok egy szép nőt aki külsőre tetszene, egyből az jut az eszembe, hogy ő is csak kétszínű és gonosz.

Van itt valaki aki szintén így érez?

23f


2010. nov. 14. 22:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Vannak... csak én a férfiakkal vagyok így... 25/N
2010. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így érzek, csak én a férfiakkal.
2010. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
14%

Voltam... 16 vagyok, 15 éves barátnőm volt, 1 évig voltam vele, nagyon belebolondultam. Megcsalt, hazudott, hülyének nézett, még ő volt felháborodva, és dobott. Így éreztem mint te. De a harag győzött. Azóta én csinálom ezt, megszerzem, megdugom, és mehet lapátra. Már 5-6 lánnyal megcsináltam, még egy pár és úgy érzem elmúlik a haragom. Így elmúlik.

Ha engem tönkretettek, én is tönkreteszek másokat, függetlenűl attól, h tehet-e róla vagy sem.

2010. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
22:13: Te aztán igen idióta vagy 16 évesen...
2010. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
20%
22:13as vagyok. Mielőtt felháborodtok, és oltani kezdtek, tudom hogy egy bunkó, k*csög, nyomorék, elmebeteg állat, senkiházi f@szfej vagyok. De hát ha az én szívem összetörték, én miért ne tegyem meg? 16F
2010. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert ezzel te is olyan senkiházi alak leszel, mint a volt barátnőd. Ő lett a példaképed vagy mi? Így ne is várj normális kapcsolatot.
2010. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

"De hát ha az én szívem összetörték, én miért ne tegyem meg?"Mi volna ha azzal tennéd meg, aki veled megtette??

Ezen kívül igen, ezzel te sem vagy jobb nála és már nem is leszel. Így nézve, megérdemelted amit kaptál!!

2010. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos a hitem a normális kapcsolatban összetört. Nem ő a példaképem, de velem többet nem fog szórakozni senki. Egy embernek adtam oda a szívem, összetörte, akkor kérdem én, miért adjam oda a közeljövőben bárkinek is? Hogy még jobban összetörjön? Köszönöm, ebből nem kérek. Majd ha eljön az ideje, odaadom annak, aki megérdemli.
2010. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen cipoben jarok en is, azzal a kulonbseggel hogy lany vagyok. Csak akkor mulik el mikor megtalalod az igazit, bar en mar abban is ketelkedek hogy letezik-e igazi, de a remenyt sosem szabad feladni 22/N
2010. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
én nem hibáztatlak, de sztem azt tudnod kell, hogy egy egészséges ember túllép a sérelmeken, tanul belőlük, máskor óvatosabb lesz. te pedig megriadtál és falakat húztál magad köré, senkit nem engedsz be és ez rossz! ehelyett meg kellene próbálnod feldolgoznod a bántalmakat és elhinned hogy nem mindeki ugyanolyan. így te sem leszel boldog.
2010. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!