Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy a nők nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy a nők nem kezdenek olyan férfiakkal, akik nem jönnek be nekik elsőre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy szórakozóhelyen vagy az utcán megállít bennünket egy srác, hogy nagyon szimpatikusnak talál, nem szeretnénk-e vele ismerkedni/meginni valamit?

Mivel nekünk nem tetszik az illető, nem találjuk vonzónak, semmilyen érzelmet nem ébreszt bennünk (és netalántán épp dolgozni rohanunk), ezért megköszönjük, de visszautasítjuk az ajánlatát.


A kedves férfiú reakciója természetesen az, hogy kiír egy kérdést a GYK-ra: miért is nem adunk esélyt olyan fiúnak, aki nem tetszik első pillantásra, miért nem ismerkedünk velük? (nagyon sok ilyet olvastam már itt)


Kérdem én: ha ti előre szelektáltok, és csak azokhoz a lányokhoz mentek oda, akik tetszik nektek (mert nyilván ti sem a szürke, elhízott vagy igénytelen lányoknál próbálkoztok), akkor mi miért nem tehetjük meg, hogy mi is szelektálunk, és csak azoknak a közeledését fogadjuk el, akit mi is vonzónak tartunk elsőre?


2013. nov. 20. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%

Mert az agyuk helyén lévő ecet és kenyérbél elegy képtelen arra, hogy gondolkodás. Elvárják, hogy a nagy büdös lófalloszért szeressenek beléjük, ők csak ülnek és várják a sülgalambot, de arra nem gondolnak, hogy a madárnak nem érdeke egy olyan hangárba leszállni, ahol bokáig ér a korom és a letargikus önsajnálat.

Tegyük fel az itt rinyáló valamely élőlény megkapna egy tip-top lányt. És aztán? A lánynak nyilván hatalmas élvezet lesz egy ilyen csődtömeg mellett maradni, aki ara se képes, hogy lenyomjon napi 10 fekvőtámaszt, vagy ledaráljon némi szépirodalmat.

2013. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Sir Sarcasm ***** válasza:
ki mondta, hogy baj?
2013. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ti is nyugodtan megtehetitek, ez csak hülyék szerint probléma. Mindenkinek meg van a joga, hogy a neki tetszővel kezdjen.
2013. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

De mi az, hogy többször szembesülnek az elutasítással? Miért kell naponta tíz tökidegen lányt megállítani az utcán? Mentek, aztán sorra minden ötödikhez odamentek megkérdezni, hogy nem akar-e beülni egy kávéra, vagy mi? Ha te magad mondod, hogy ez tulajdonképpen egy természetes dolog, akkor hogy nem jut az eszedbe az, hogy kb. semmi esélye nincs annak, hogy öt randomszerűen kiválasztott lánynak te pont az esete leszel?


Leszólítanak naponta öt lányt, ahelyett, hogy mondjuk eljárnának ingyenes programokra, vagy nyelvtanfolyamra, vágy bárhova, ahol hosszabb távon ismerkednek ugyanazokkal a csajokkal, akik így a személyiségüket is megismerhetnék... ugye ez nem komoly?

2013. nov. 20. 18:22
 15/22 anonim ***** válasza:
29%

"Egyes, te kifogtad ezt, de nem kellene egyből hülyeséget leszűrnöd. Én vagyok rá az élő példa, hogy elsőre egyáltalán nem jött be a párom, de a közös munka során beleszerettem, most pedig a legjobb pasinak látom a világon..."

Vajon miért van az, h itt minden lány így jött össze a párjával, a valóságban viszont senkit nem ismerek, akinek ne jött volna be elsőre a pasija?

2013. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én elég ritkán olvastam ilyen esetet itt GYK-n, de ettől függetlenül nyilván én tudom, hogy ez az igazság, neked ezt nem kell elhinned. Nem célom meggyőzi senkit.
2013. nov. 20. 18:27
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

"Vajon miért van az, h itt minden lány így jött össze a párjával, a valóságban viszont senkit nem ismerek, akinek ne jött volna be elsőre a pasija?"


Nem minden lány. Büszkén vállalom, hogy elsőre is tetszett nekem a barátom. Mindjárt megyek, és felkötöm magam, akkora bűn, hogy azonnal vonzódtam hozzá (nem, nem csak a külseje miatt!), és azóta még jobban imádom minden porcijákát. A gyehenna tüzén fogok eddig égni örökre, közben csúnya, undok, megkeseredett, nőgyűlölő fiúkák fognak hokizni a szétégőben lévő testemre. Megfelel?

2013. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Acid Rain, te legalább őszinte vagy (kivéve abban, h nemcsak a külseje miatt szerettél bele). Bár bunkó is, de a ronda férfiakkal minden nő az.
2013. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen lenne a lelke, amilyen, esélye nem lett volna. Akkor is, ha még makacsul leírod az ellenkezőjét vagy 100x.

Pont, mint, ahogy annak sem volt sosem esélye, aki iszonyatos jól néz ki, de belül rohad.

2013. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én is mondhatnám neked, meg még sok csajnak is: attól, h 100x leírjátok, h a belső is számít nektek, még nem lesz igaz.
2013. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!