Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy fiú nem kopik le rólam szép szóval sem!?

Figyelt kérdés
Van egy új oszt.társam...ez a gyerek kiborít!! Nem hagy békén és a barátnőim azt mondják hogy tetszem neki! De nekem nem tetszik egy dagadt melegnek kinéző melegen beszélő tisztaságmániás gyerek!! Mondtam neki hogy hagyjon békén a hülyeségeivel de nem ért a szép szóból így..khm...megvertem!! Nem száll le rólam!! Segítség!! Amúgy az jó ötlet lenne, hogy egy ismerősömet megkérem(haver), hogy mondja meg neki hogy le lehet rólam szállni?? Segítsetek légyszi!!!! 0_0
2013. nov. 20. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Megverted??? Durva vagy! Nem mernék neked udvarolni :)
2013. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D kettőt csaptam a vállára meg megrúgtam! :) haha, nagyon vicces..de épp ez az #1..hogy nem vagyok ilyen! Ezt hozta ki belőlem! Utálom!:/
2013. nov. 20. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Dominak hívnak?
2013. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem!! XD nem ismerek Domit“
2013. nov. 20. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
ok akk m1xDD
2013. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz! Valaki más? Kérlek szépen segítsetek?:)
2013. nov. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!