Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ezek szerint ocsmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint ocsmány vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan nővel,lánnyal futok össze az utcán,akik,mikor odaérünk egymáshoz az utcán,akkor lesütik a szemüket,elnéznek máshová.

Olyan is volt már,hogy nevettek,mosolyogtak és tudom,hogy én voltam a téma!

Megérzés!

Akkor ez tényleg azt jelenti,hogy olyan ocsmány vagyok,hogy rám sem lehet nézni?!

Képet nem akarok felrakni,de gondolom a lányok e nélkül is megtudják mondani,hogy mi a helyzet valójában.

Köszi!


2013. nov. 20. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom megmondani ezt. :)
2013. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Vagy lehet hogy megtetszettél nekik.
2013. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szemedbe néz, majd le néz: "Tetszik ez a srác."
2013. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sokszor olyankor is elfordítom a fejem mikor zavarban vagyok egy helyes fiú láttán. Ha "csúnyát" látok, akkor szimplán nem tűnik fel, vagy hogy mondjam. :D

De ha küldesz képet, megmondom őszintén a véleményem. :)

2013. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
képet!:)
2013. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyan az mint az előttem szóló :D
2013. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

napi kk félezer srác mellett sétálok el az úton, és nem fogok mindenki szemébe nézni, meg feltűnően megbámulni, még ha jól néz ki, akkor sem.

Amit írtál, nem jelenti, hogy csúnya lennél, ha gondolod küldj egy fotót, és megmondom, hogy szerintem hogy nézel ki.

2013. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sőt még hülye is. Csak gratulálni tudok a felmenőidnek!
2013. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó agresszív kismalac szindrómában szenved?:D:D
2013. nov. 20. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is le szoktam sütni a szemem/ elnézek máshova legtöbbször, ha pl. az arcomba bámulnak, mivel mit szemezgessek én mindenkivel...:) Ez szerintem nem jelenti,hogy rondának tartanak....
2013. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!