Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez már betegség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez már betegség, ugye?

Figyelt kérdés

Mások által csinosnak mondott lány vagyok, de én folyton önbizalomhiánnyal küzdöm, noha igyekszem nagyon titkolni.

Amikor azt látom, hogy a férfiak (akárhol) megfordulnak egy csinos, szép nő után és én ennek a szemtanúja vagyok, olyan kétségbeesett önbizalomhiány fog el, hogy napokig padlóra kerülök. És arra gondolok, hogy kár, hogy nem hasonlítok éppen arra az "aktuális" nőre.

Tudom, hogy ez nem normális, de hogyan lehet ebből kikeveredni.Régóta tart ez. Akkor is amikor volt párkapcsolatom, akkor is, amikor nem....


2013. nov. 20. 21:03
 1/7 kiskivancsi79 ***** válasza:

Nem te vagy itt az első aki bizalomyhiányos.

De úgy látom ha oszt meg magáról képet (persze csak arcos vagy épp egészalakos de normál képet és sokan megdícsérik vagy épp ajánlatokat tesznek az nagyon jól esik nekik.

Nem mondom hogy ez a legjobb megoldás és azt se hogy tényleg jó-e csak elmélkedtem.

2013. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szexelj minél többet, akkor megnő az önbizalmad.
2013. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól aztán tényleg megjönne az önbizalma, ha csak 1 darab húsként kezelnék, szal jól megb*sznák, aztán másnap reggel kidobnák mint egy koszos rongyot.
2013. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van valami konkrét bajod magaddal?
2013. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne félj, itt egytől egyig mindenki önbizalomhiányos, akinek nincs önbizalma
2013. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mester Janó válasza:

Nézz és olvass sok Csernust. Kőkemény, de megéri. Nekem bejött, azóta kölcsön is adhatok az önbizalmamból. ;)


Önbizalmat csak úgy lehet építeni, hogy tudatosan MEGMÉRETTETEM magam abban a helyzetben, amitől félek.

2013. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
InkábB a halál, mint Csernus....
2013. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!