Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy legyen sikerélményem valamitől? L

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó semmiben, nincs baràtom, itthon nem törődik velem senki, anyàm àllandóan csak a tv-t bàmulja, a bàtyàm csak heverészik egész nap, én meg olyan selejtesnek érzem magam, mert nincs semmi az életemben, amitől önbizalmam lehetne. Szerintetek mivel kéne elfoglalnom magam és mitől lehetne sikerélményem? A sportban nem vagyok jó, nincs kézügyességem és nem vagyok túl kommunikatív. Légyszi normális válaszokat.
2013. nov. 21. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

próbálj alkalmi munkákat vállalni:

új emberek ,elfoglaltság stb

2013. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbálj szerezni egy-két barátot/barátnőt
2013. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress valamilyen közösséget, ahová el tudsz járni, de a sport sem feltétlenül rossz ötlet, a természetjáráshoz pl. nem kell ügyesség. És azt sem hiszem, hogy ne lennél jó valamiben, biztosan volt már olyan ember, aki értékelte azt, aki vagy.
2013. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban azon gondolkozz el, hogy téged mi érdekel. Aztán koncentrálj arra.
2013. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Házimeló
2013. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Leszop,sz én meg megdícsérlek
2013. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Legyél masszőr, rajtam gyakorolhatsz is. :D
2013. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tehetség,ahhoz,hogy sikerélményed legyen.Ráadásul a tehetség nem mindig azonnal mutatkozik meg és szorgalom nélkül semmit sem ér.Ne azt keresd amiben jó vagy,hanem azt amit szeretsz csinálni és soha ne törődj azzal,hogy más mennyire tehetséges!
2013. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tI5zNTqs9HM&list=WL3F9F8DC5F0..


nekem ez egy plussz boldogságot hozott az életembe :D

2013. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9:Tuti,hogy vicces gombát eszik az összes.
2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!