Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem egy tanárnőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy tanárnőbe és lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt a középsuliba kerültem volna már láttam jó párszor és akkor már felkeltette a figyelmemet... Nagy szerencsémre jobban megismerhettem, mert informatika tanárnőm lett... és az idő során egyre jobban felkeltette a figyelmemet és elkezdtünk beszélgetni, ami nála csoda volt, mert mindig egyedül volt és a kollégáival se nagyon beszélt és a diákokkal főleg nem... De valahogy velem egyre kedvesebb lett és elég sokat foglalkozott velem... és még csak 3 hónapja jártam oda... és egyre többet voltam vele, sok félreérthető szituációba keveredtünk és ahogy így teltek az idők egyre jobban beleszerettem... 18/L és ő meg 45/N... már 3 éve szeretem és már mindent megtettem hogy elfelejtsem, de nem tudtam.. tavaly volt az utolsó év hogy a tanárom és még, mindig ugyan ott járok mint előtt... szeretem nagyon, de nagyon... és nem tudom elfelejteni..Mit kéne tennem?? (a bunkó szövegektől kíméljetek... köszi)

2013. nov. 21. 19:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
62%
Anyakomplexus leszbiséggel összetévesztve?
2013. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elítélni az ilyet, de ez ... Gondolj bele,h anyád is lehetne...
2013. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
szerintem nem.. és Pszichológus is azt mondta hogy tuti nem anyakomplexusom van
2013. nov. 21. 19:57
 4/39 anonim ***** válasza:
Miért jársz pszichomókushoz?:D
2013. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Csak jártam.. és azért mert nem bírtam a sulit és kiborultam és depressziós voltam kicsit és utána meg, hogy beleszerettem és nem tudtam mit kéne csinálnom mivel hogy sokkal idősebb és mégis csak nő...
2013. nov. 21. 20:05
 6/39 anonim ***** válasza:
Ez hogy anyakomplexus szerintem egy nagy hülyeség. Többen vannak fiúk és lányok közül is akiknek az idősebbek jönnek be és nem szenvednek semmilyen anyakomplexustól. Szóval az hogy idősebb nem gáz, az a gáz hogy a tanárod. Vagyis volt, de mindegy. Ma már volt kiírva egy ilyen kérdés, ott is azt tanácsoltam, hogy azért jól gondold át hogy nem e esetleg rajongás a szerelem helyett mert a kettő érzésileg elég hasonló, egyébként meg teljesen eltérő dolog.
2013. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben mondom, engedd el őt lelkileg. Ebből semmi jó nem sülhet ki. Higgy nekem, mielőtt butaságot csinálsz.
2013. nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Már próbáltam lelkileg is elengedni ès nem jártam sikerrel..kapcsolatba is menekültem miatta ès próbáltam kerülni, de sokkal roszzabb lett, mert egyre többet keresett ès vàgyódtam utána nagyon... a kapcsolatom meg olyan gáz volt... mert csak sèrelmek èrtek... ès inkább az járt a fejembe "mi lenne ha"... de a csajjalakivel együtt voltam szèt is mentünk mert nem bírtam ès nem szerettem, mert a tanárnôt annyira szerettem..
2013. nov. 22. 06:09
 9/39 anonim ***** válasza:
Szerintem először is kikéne derítened hogy ő mit érez irántad, vagy hogy egyáltalán érez e valamit! Ez a legfontosabb. Aztán hogy neked ez bele fér e az életedbe hogy egy 45 éves nővel legyél együtt akár utcán, akár hogy felvállald e kapcsolatot. Vagy csak titokba találkozni vele. Ha ezt eldöntötted és tudod mit érez ő irántad akkor vagy lépj a tettek mezejére vagy pedig felejtsd el, és tudatosítsd magadban hogy ez nem fog menni.
2013. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Hát elèg nehèz eldöntenem, hogy pontosan mit is èrez, mert sok kèt èrtelmû dolog törtènt közöttünk.... ès mikor próbáltam volna vele beszèlni elèggè elpirult ès az osztályban ha felhoztál az ilyen tèmákat akkor gyorsan terelni próbálta a doldot, mindezt egy kis hebrgès habogàs után... viszont multkor is a hugával volt ès szólt neki h ott vagyok ès hát ide oda forgatta a fejèt... a huga meg csak mosolyogta...( vègig hallótávolságon belül voltam) szóval ezt mire vèljem??
2013. nov. 22. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!