Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem egy tanárnőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy tanárnőbe és lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt a középsuliba kerültem volna már láttam jó párszor és akkor már felkeltette a figyelmemet... Nagy szerencsémre jobban megismerhettem, mert informatika tanárnőm lett... és az idő során egyre jobban felkeltette a figyelmemet és elkezdtünk beszélgetni, ami nála csoda volt, mert mindig egyedül volt és a kollégáival se nagyon beszélt és a diákokkal főleg nem... De valahogy velem egyre kedvesebb lett és elég sokat foglalkozott velem... és még csak 3 hónapja jártam oda... és egyre többet voltam vele, sok félreérthető szituációba keveredtünk és ahogy így teltek az idők egyre jobban beleszerettem... 18/L és ő meg 45/N... már 3 éve szeretem és már mindent megtettem hogy elfelejtsem, de nem tudtam.. tavaly volt az utolsó év hogy a tanárom és még, mindig ugyan ott járok mint előtt... szeretem nagyon, de nagyon... és nem tudom elfelejteni..Mit kéne tennem?? (a bunkó szövegektől kíméljetek... köszi)

2013. nov. 21. 19:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
#9 es vagyok, hú hát hallod én most lehidaltam :DD Ez nagyooon durva :D Bocsi csak most ez így letaglózott. De erre már nem lehet mit mondani! Tutira érez valamit irántad! Hisz nem csókolgatunk meg embereket csak úgy! Szerintem az a helyzet hogy bizonytalan és nem tudja maga sem hogy mit akar. És hogy ezt a "társadalom" meg az iskola tuti nem nézné jó szemmel. És ezért vivódik többek közt magával is. Hogy biztos ezt akarja? Vagy csak pillanatnyi fellángolás ? És mikor elereszti magát magához enged és enged az érzéseinek (csók) és mikor elbizonytalanodik kihátrál. De szerintem ezt semmiképpen se hagyd neki! Mert csak felőrlödsz és ez neked sem jó! Döntsd el hogy neked belefér e és hogy vállalod e, aztán állítsd választás elé hogy neki bele fér e, és vállalja ezt az egészet. Különben ne szórakozzon veled! Aztán mesélj hogy mi volt!!! :) És mesélj még ha vannak vele jó sztorik! :D 18/L
2013. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked kedves... vannak... hát.. tudok mit mesélni... órán sokszor próbáltam a segítségét kérni és meg is kaptam sőt néha anélkül is...hm... mint amikor elakadtam és nem tudtam megcsinálni infóból az egyik feladatot erre segített és megfogta a kezem levette az egérről az egyik kezével a kezem fogta s odahajolt s az arca az enyém mellé tette s megmutatta hogy mit kell csinálnom.. persze az osztály húgatott és ő meg odasúgta hogy nyugi nem lesz semmi.. és mikor kaptam egy puszit és tovább ment... de ha írsz privit többet is mesélhetek....
2013. nov. 26. 20:09
 33/39 anonim ***** válasza:
Na és ezt mind az osztály előtt teszi? Hát ez tök feltűnő már nem azért, egyik tanár se puszilgatja a diákokat órán. Azért elég bátor ez a tanár ha ezt tényleg megteszi, arról nem is beszélve hogy ezekből már bárki simán leveheti a helyzetet. Mármint az osztály. És ha ez kiderül, vagy esetleg már tudják, aztán elmondják bárkinek abból elég nagy balhé lehet.
2013. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Már nem egy helyre járunk, meg elôtte is hallottunk róla fura pletykákat... ès hát bármit törtènt az osztály minket mindig egymás felè tereltek, meg volt hogy rálöktek..
2013. nov. 27. 07:39
 35/39 A kérdező kommentje:
Akár hiszitek akár nem... de a véletlennek köszönhetően belefutottam az utcán... és nagyon jó volt vele... és meghívott ebédelni és persze nem engedte hogy kifizessem... tök cuki volt.... na és persze haza kísért majdnem.. de balszerencsémre anyám hívott és mivel otthon vártak rám így nem kísért haza sajnos....
2013. dec. 7. 23:06
 36/39 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem tudom elhinni amiket ide leírkálsz...eleve gyanús hogy miért kell ezt most mindenkivel megosztani...na mindegy nem értem.
2013. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, hisz nem mindenkit érdekel... de tudod van akait igen... és ha nem hiszed akkor is ez van.. bocs hogy kiírtam... :P
2013. dec. 8. 19:33
 38/39 anonim ***** válasza:
Engem nagyon is érdekel a téma és pont ezért furcsállak mert kicsit komolytalannak tűnik amit leírsz.Nem sok ilyet olvastam eddig milyen középiskolai tanár lehet aki mit sem törődve a köz véleményével randizgat a diákokkal?Az a pláne még hogy elvileg segítséget kérsz de nem hallgatsz meg másokat.Na mindegy biztos nagyon szerelmes vagy . :-D
2013. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretem... bármit megtennék érte.... de hogy ha érdekel elmondom, hogy a mai nap megint olyan mint mindig.. reggel amikor leszálltam a buszomról a tesója várta ő.. meg persze engem is.. s ami a legfurább hogy ami szombaton történt azokért kért helyette bocsánatot... és ma mikor ő is befutott még köszönni se köszönt... s még a fejét is lehajtotta... na most ehhez mit szóljak? Főleg hogy szombaton olyan aranyos, kedves volt.... :(
2013. dec. 9. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!