Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább?

Figyelt kérdés

Na 12 éves lány vagyok, 2012-ben belezúgtam az osztálytársamba...

Egyre jobban szeretem...Meghalnék érte....

Már naponta sírok, ma majdnem meg is fulladtam annyira bőgtem,mert a fiú másba szerelmes nagyon mély érzéseket táplálok iránta.. elég bonyolult a kapcsolatunk.. Mostanában ha elmegy mellettem egyszerre akarok sírni, mosolyogni, szédülök, úgy érzem elájulok, és nem túlzok, és valami nagyon furcsa érzésem van,. amit nem tudok megfogalmazni... Most is bőgök, egyszerűen nem bírom nélküle...És ami a legrosszabb másik iskolába fog menni, azzal nyugatom magam, hogy mit számít, hogy kivel van, hogy kivel beszél itt van nézhetem, sírhatok miatta...a sírás nem jó.. Az osztálytársaim azt hiszik, hogy megőrültem, mert naponta többször sírok miatta, amikor azt látom, hogy azzal a bizonyos lánnyal van, és hallom, hogy mi szépeket mond neki, és meg lassan két éve szeretem... Tavaly titkoltam, de már tudja, de nem érdekli, én meg itt fuldoklom miatta.. Tényleg nem túlzok, valaki segítsen, nem akarok sírni, se ma, se holnap....A válaszokat előre is köszönöm!


2013. nov. 21. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

...elég bonyolult a kapcsolatunk...

Egy kapcsolat hogyan lehet bonyolult?

2013. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy néha beszélünk, néha nem, tavaly úgy éreztem tetszem neki, sőt év elején is, most már ez a múltéj...

Múltkor egy félreértés miatt össze is kaptunk, de megbeszéltük, és akkor mondtam meg neki, hogy szeretem,...

2013. nov. 21. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj de aranyos :)
2013. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmorzsoltam egy könnycseppet.
2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok segítséget!
2013. nov. 21. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Én megértem a problémádat, de hidd el nem vagy egyedül, ez 100-ból 99 ember átéli legalább egyzser. A sírás se neked nem jó, másrészt rossz taktika is, hogy felkeltsd a srác érdeklődését. Nem írtad, hogy ő mennyi idős, de gondolom 12-15. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy elkezdesz nem foglalkozni a fiúval. Persze ehhez külön erőfeszítést kell majd tenned az elején, én azt ajánlom, hogy koncentrálj más dolgokra kicsit (tanulás, sport, zene, hobbi, stb.). Nem tudom garantálni, hogy ez működni fog, de annál mindenképp jobb, hogy naponta kimutatod az epekedésed iránta. Nem ér annyit egy srác se, hogy ezt tedd magaddal, tanuld meg becsülni magad annyira, hogy nem teszel ilyeneket! 18L
2013. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. nov. 21. 22:08
 8/11 Magoran ***** válasza:
Hát, ha nem érdekled őt, akkor egy kicsit foglalkozz más srácokkal! Egy idő után már nem fog annyira zavarni. Ha pedig idő közben megtetszel neki (még sokat fogsz változni, ahogy a mostani barátnője is, és ez lehet a te malmodra hajtja majd a vizet), akkor sincs semmi akadály.
2013. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Kezdek megnyugodni!:)

2013. nov. 21. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
jönni fog más, ha átkerülsz középsuliba minden teljesen meg fog változni, hidd el! a srácot meg felejtsd el, lesz 1000 másik helyette... én már nem egy lányt szerettem életembe, de mindig jön új hálistennek!:)
2013. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!