Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy "a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy "a szívnek parancsolni nem lehet"? Vagyis mindegy milyen rossz valaki akkor is szeretjük. Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen helyzetben vagyok, azt nem tudom elérni, hogy ne szeressem, de azt, hogy ne kommunikáljak vele igen.
2013. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem a szívnek, hanem az agynak nem lehet parancsolni. Az agyunkkal szeretünk. :)
2013. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a "legyen három diplomád, mert nekem is annyi van" tipusú emberek szeretnek az agyukkal.
2013. nov. 22. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki az agyával szeret Einsteinkém, a szívben nincsenek olyan dolgok amik érzelmeket produkálnak.
2013. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz sajnos,én is ilyen helyzetben vagyok...
2013. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem egyszerű, és elég időigényes egy művelet, de megoldható!
2013. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a veséimmel gondolkozok, csak az a baj, ha huzamosabb ideig vizelek, megfájdul a fejem.

Viccet félretéve, én rájöttem, hogy ha úgy állok hozzá, hogy az aki megbántott és esetleg már nem is hív, akkor feltúrázom az agyam, elkezdem az összes negatív tulajdonságát összegyűjteni, esetleg szépséghibáját és ezekre gondolok. Egy idő elteltével pedig rájövök (a jó emlékeket kiölöm magamból, a rossz megmarad), hogy már nem is kell, hisz én se kellettem neki... és voalá, kész!

2013. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!