Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyobb tesótok hogy fogadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyobb tesótok hogy fogadta az első komoly barátotokat/bnőtöket?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyok együtt az első komoly barátommal és a bátyám néha nagyon jól elvan vele, de néha meg és egyre gyakrabban pedig fúrja...de csak a háta mögött. Szerintetek lehet az h féltékeny h már nem leszek vele/velük annyit? Vagy mi lehet az oka?
2010. febr. 14. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt féltékeny, másrészt félt!

az én bátyám is ilyen volt minden pasimmal, akit bemutattam otthon. Végül a vőlegényemet, a jelenlegi páromat fogadta el, tök jó haverok, de ez azért is van, mert külsőre és jellemre is hasonlóak :) amolyan maffiózó típus nagy dumával :D


régebben vicces volt, ... sokan nem mertek hozzám közeledni, mert tudták ki a bátyám! :D

2010. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és van egy bátyóm és egy nővérkém^^és amikor volt a barátom bátyóval nagyon kijött nővéérkével is de inkább a bnőim:D bátyó(32) nővérke(29) pasi(15) én(13)^^csak ha érdekel a kor külömbség^^
2010. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a legidősebb fiútestvér vagyok a családban(amúgy 4-en vagyunk és a legfiatalabb testvérünk lány csak), szóval a másik oldalról tudom elmondani, a véleményemet. Szerintem csak aggódik érted, félt téged, de nem hinném, hogy féltékeny lenne. Mi 3-an megmondtuk húgomnak, hogy bárki megbántja, szóljon nekünk, azt 3-an ellátjuk a gyerek baját:).
2010. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én bátyusom azt mondta, mikor megismerte a jelenlegi férjemet, hogy "nem bánom, járhatsz vele". ez jól esett, mert előtte minden barátom ellen volt valami kifogása (sajnos ált. igaza lett. a fiúk jobban látják egymás hibáit).
2010. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!