Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a tanárnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanárnőmbe mit tegyek? (17/L! )

Figyelt kérdés
Igen jól láttátok lány vagyok és úgy érzem beleszerettem a tanárnőmbe. Sohasem vonzódtam lányokhoz/nőknöz de most valamiért mégis. Nem tudok ne rá gondolni. Mindig alig várom a tanóráit és mindig örülök sőt magamban ujjongok mikor meglátom . Elmondani nem merem neki de úgy érzem sejti hogy valamit érzek iránta nem tudom miért de ígyérzem. Első éve tanít nálunk és máshol sem tanított még tehát most kezdett tanítani. Sajnos van barátja nem leszbikus de ém sem érzem magam annak más lányt nem tudnék így szeretni. Volt már kapcsolatom is (fiúval) de most úgyérzem nagyon szeretem. Nem is tudom mit írhatnék még. Adjatok tanácsot , és kérlek hagyjuk a gúnyos megjegyzéseket. Előre is köszönöm szépen. És ami még fontos: én17/L ő:24/L
2013. nov. 22. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a korkülönbség még nem is lenne olyan nagy, dehát ha nem leszbikus és nem vonzódik a lányokhoz egyáltalán akkor felesleges.. annyit tehetsz hogy elfelejted, egyébként is kirúghatják érte, tudod.
2013. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy szereted? Nem lehet, hogy inkább csak rajongást érzel?
2013. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rajongsz érte.
2013. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
felejtsd el.1:tanárod 2:nő 3:van pasija. mi kell még?
2013. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretem.
2013. nov. 22. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy ezen a héten a 3. tinilány aki beleszeret az idősebb tanárnőjébe. Mi van, új divat van?
2013. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem tehetünk semmit.De amúgy ez sajnos nem egy divat.Az ember sokszor téved az érzéseivel kapcsolatban.

Én is tévedtem a múltkor,rájöttem,hogy csupán szexuális vonzalmat éreztem aziránt a tanárnő iránt,és mindezek után most kezdem úgy érezni,hogy a másik tanárnő van a porondon,de belé tényleg kezdek szerelmes lenni..vagy ha nem is szerelem,de sokkal több,mint szeretet.

Félelmetes,de igaz.


18/L-45/N

2013. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak olyan akarsz lenni mint o. :) rajonsz erte nem szereted.
2014. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!