Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet alkalmazkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet alkalmazkodni egy gimnazistának egy egyetemistához? Van e jövője egy ilyen kapcsolatnak/barátságnak? 15/L 19/F

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, fel is vettük már régen a kapcsolatot, sokat találkozunk, de sajnos csak futólag, mert mindkettőnknek nagyon kevés ideje van...viszont nagyon aranyos velem, de sajnos most mindketten más világba kerültünk, és ugye sokat változunk, ő már kezd "belekóstolni a felnőtt életbe" lassan...én viszont nem tudom, hogy tudok e illeszkedni az ő világába...lehetséges, hogy töretlen marad a kapcsolatunk, és akár egyszer valami, vagy akár csak barátok maradhatunk e?:) attól függetlenül, hogy nagyon érzem rajta a változást és azt is, hogy velem is más lett...:)
2009. okt. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te magad egy alkalmazkodó típus vagy akkor könnyen fog menni. Miért ne lehetne jövője? Ha meg sem próbálod nem is fogod tudni helyesen cselekedtél e. Mind a kettőnek kell azért alkalmazkodni. Ezt soha ne feledd. Mindegy milyen korban vannak.
2009. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van.15 voltam,amikor összejöttem a 19 éves párommal.Én akkor kezdtem a középsulit,Ő meg a fősulit. éve működik a dolog,nem volt nehéz összeegyeztetni.
2009. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
adsz neki rendszeresen pinát, akkor biztos működni fog.
2009. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 esetben sem müködött

17 voltam,pasi 21,fél évet birtunk ki,én a szalagavatoval,gimivel voltam elfoglalva,ő hétköznap bulizott a haverjaival,gyakorlatilag hétvégén voltunk csak együtt,pedig 5 kilométerre lakunk egymástol,és kocsi is oda volt adva mind2nknek...de nem egy viág voltunk,más volt a fontos

19 voltam,pasi 18,én elsős egyetemista...2 hetet is csak azért birtam ki,mert nem a szülinapja előtt akartam kidobni...

(de legalább megértettem,hogy miért is lett vége anno a másik pasival amikor még én voltam gimis)

de ez csak rossz tapasztalat,hogy van ilyen is,elég sok ember van körülöttem,aki egyetemista,és gimis a párja,és müködik

egy probát megér

22/L

2009. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen, sajnos vannak negatív tapasztalatok is, én elsősorban ezeket szeretném elkerülni...és azt, hogy semmiképpen ne távolodjunk el egymástól...ha lehet...:)
2009. okt. 12. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
én 17 voltam, 11es gimis, párom 20, 2.éves egyetemen. ráadásul én győrben, ő pesten. egy ponton túl a jellemek határozzák meg sztem, párom sosem volt az a bulizós egyetemista, így sosem volt gond. ez nagyon egyénfüggő. mi már majdnem 3 éve együtt vagyunk, igaz, amint végeztem énis pestre jöttem suliba. míg végzős voltam is sokat járt haza. szóval ez tényleg nagyon egyénfüggő, de működni működhet.
2009. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!