Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem és jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem és jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy 20 éves srácal aki most Romániába lakik egyéb okok miatt. Folyton beszélgettünk meg skypeon is webcameráztunk és úgy érzem bele szerettem. Azt mondta hogy februárba jöhet csak haza mert addig nem hagyhatja el az országot de akkor se itt lakna a közelembe hanem kb 2 órára. A másik gond hogy én 15 éves vagyok szóval elég fura helyzet.De én úgy döntöttem hogy haggyuk egymást békén hiszen úgyse hiszem hogy lenne valami szóval mondtam neki hogy ne beszéljünk többet ő meg lelépett. Azt mondta ő is kedvel stb. Szerintetek jól döntöttem?
2013. nov. 23. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
15 évesen jól döntöttél mert nem vagy még érett egy ilyen kapcsolathoz, 3 év múlva már hiba lesz :D
2013. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél!
2013. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szerintem is :) már fél éve nem beszélünk
2014. aug. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!