Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, h kapuzárási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, h kapuzárási pánikom van?

Figyelt kérdés
és ez pont nekem, aki mindig komoly kapcsolatra vágyott.. rámjött, h bulizni akarok, meg élni. nem mintha ezt nem csináltam volna éppen soha, de jó lenne még. és valahogy nem lehet.. amikor még 15-16 éves voltam, volt egy társaság, ahova anyu nem nagyon engedett el, de azért sikerult eljutni, voltak jó bulik. de az egy rossz társaság volt alapjában véve. na mind1. a legtöbb korombelit eljegyezték, odaköltöztek a pasijukhoz, és olyan is van, aki szült már. mintha le lennék maradva.. nem értem.. mintha vége lenne az életemnek. mit tehetnék? 19, l
2009. nov. 19. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem csak retardált vagy
2009. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
emiatt miért is lennék retardált?? ha nem tudsz értelmeset válaszolni, akkor inkabb ne is irj.
2009. nov. 19. 23:54
 3/9 anonim ***** válasza:

19 évesen nem maradtál le semmiről!!! Szülni és összeköltözni? 26 vagyok és most érzem először úgy,hogy ezek a dolgok aktuálisak lesznek az életemben.19 évesen továbbtanultam,külföldön is tanultam,rengeteg embert megismertem és még most sem érzem,hogy vége,csak megtaláltam az én nagy Ő-met és szeretnénk majd családot,de nem bánom,hogy nem szültem már 20 évesen,mert egy csomó dolog kimaradt volna az életemből.Neked is ott van még jó pár év,amit magadra fordíthatsz,nem kell felelősséggel lenned egy gyerekért,férjért,élvezd ki ezt az időt és azért a rossz társaságot kerüld!

Hogy mit tehetnél? Menj fősulira vagy egyetemre,más közeg,új emberek,új barátok,esetleg másik várso,önállósodás stb.Annyi minden vár rád,a szabadság nem csak a bulit jelenti,annál jóval több.Sok sikert!

2009. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
majd megyek egyetemre, csak az még jövőre van. és olyan mintha ezek a " baratnők " lenéznének, és ők lennének a nagyok, mert ők már " megoldották " az életüket.. nem akarok szülni se, meg összeköltözni se. csak olyan fura.. ha el is megyek vhova bulizni, már öregnek számitok. 14-15 évesek vannak :(
2009. nov. 19. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok:

Értem a problémádat.De hidd el,hogy nem kell neked emiatt rosszul érezned magad. Van,aki végre kap az alkalmon,hogy féjhez menjen,mert megkérték és hogy az milyen hűű,hogy ő már feleség,menyasszonyi ruha,meg ...né vezetéknév,aztán jöhet a gyerek,mert miért ne.Aztán pár év múlva pedig válás,mert apuka is fiatal még és "nem élte ki magát" és ott csajozik,ahol lehet. Természetesen tisztelet a kivételnek,de a környezetemben sok ilyet látok.Pár év múlva rád lesznek irigyek,mert te közben bezsebeltél egy diplomát,nyelveket beszélsz,utaztál stb és neked is lesz menyasszonyi ruha,meg ...né meg minden,csak épp érettebben és több dolgot megtehettél,míg ők pelenkáztak.Semmiről nem maradsz le!!!

A szórakozóhelyeken gondolom,hogy nem érzed jól magad,mert "kiöregedtél",de az egyetemen pedig te leszel a gólya,az ottani bulihelyeken is,szóval még egy év és jóval idősebbek fognak körülvenni. :) Ne izgulj,ezt az évet bírd ki és nagyon jó lesz!

2009. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát majd egyetemen lesz részed benne bőven, ne aggódj.:)
2009. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, remélem :)
2009. nov. 20. 00:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen látod. Ezért kell időbe elkezdeni. Bár ha 19 akkor még jó. Meg ha nem éled ki most magad akkor mégis mikor? Majd a munka meg a család mellett?
2009. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen változol. Most vagy abban a fiatalkorban, ami a gyermekkort a felnőttkorral összeköti, ilyenkor sokminden megfordul az ember fejében, átértékeli magában a világ dolgait, a jövőjét, stb.

Nincs semmi bajod, csak változol. :)

2009. nov. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!