Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljemmeg a szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljemmeg a szüleimmel, h megengedjék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal már elég régóta együtt vagyunk.16évesek vagyunk és már leis feküdtünk egymással, de ezt az én szüleim nem tudják és nemis sejtik. Viszont karácsonykor a barátom nagyon szeretné hamár végre együtt aludnánk, szerintetek hogy beszéljemmeg ezt a szüleimmel, h megengedjék és ne hidjék azt, h lesz köztünk más is. (mert amugy nem a sex miatt szeretnénk együtt aludni, hanem, mert már mindketten vágyunk rá, h egymás karjaiban aludjunk el! :) ) ) <3
2013. nov. 23. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a szüleid. De nekem a gyors, lényegre törő/egyenes beszéd, bejött.
2013. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyi, én szerintem a szüleid biztos sejtik, hogyha már elmegy, mész hozzátok/juk akkor nem csak alvás lesz. Azért ezzel a szöveggel ne rukkolj elő, mert az nem nyerő. Most őszintén szerinted egy tapasztalt felnőttnek szerinted ilyen kevés sütnivalója van?


ja: ha már lefeküdtél vele, akkor lett volna lehetőséged elaludnod a karjaiban, innentől már szerintem másban is felmerül a kérdés, hogy ezt akkor miért nem tetted meg?

2013. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Együtt aludno... Sokkal jobb legalábbis lelkileg mint szexelni.

Szerintem mem lehet elintèzno ennyi idősen még.

2013. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sejtik hiszen keresztények s ugy néznek rám mintha még érintetlen lennék..a barátom szülei is keresztények,de ettől függetlenül biztos,h nem biznának meg ugy egymásban,h ezt nekem megengedjék! :/ kedvelik a barátom megengedik,de ha felmerül az együtt alvás kérdése akkor nemmel válaszolnak.. Végulis eddig nemmel válaszoltak hisz viccen keresztul szerettem volna megtudni,de ha a baratom szulei kérdeznék meg vajon akkor is elleneznék?
2013. nov. 23. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
nos. ha mind a ketten 16 évesek vagytok akkor törvényileg nem követtetek el szabálysértést viszont, az hogy ezt a szülőzetnek hogyan tálalod az egyenes lényegretörő és őszinte legyen. máshogy ne is próbálkozz.
2013. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is,kivéve azt,h már lefeküdtünk. Azt nem mondhatom el! Nem most kell még megtudniuk. :)
2013. nov. 23. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Két év múlva érettségizel nyelvtanból. Arra kéne ráfeküdni, nem a pasidra.
2013. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!