Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szüleim megengedjék Őt nekem? Már nem bírom így.17L

Figyelt kérdés
2 éve ismerek egy fiút,akivel 1 éve kapcsolatban vagyunk,szüleim nem engedik,hogy ő járjon hozzám,mert hallottak róla dolgokat(bulizós, csajozós, kicsit rossz fiús volt, de még mikor kamasz volt akkor volt ilyen.)Rengeteget változott miattam.Mindent megpróbáltam, de semmi nem hat rájuk, nem engedik,de én ŐT SZERETEM, és nem fogok vele szakítani :( Mit tehetnék hogy kicsit megkedveljék Őt? Mit tanácsoltok? Mit mondjak nekik?
2012. jún. 17. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
ha az apád lennék, sörétessel a kezemben ülnék egész éjjel a fotelban.
2012. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmit. ha tényleg megváltozott akkor idővel elfogadják a létezését ha nem is támogatják

amúgy hány éves?

2012. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apád lennék, szégyellném magam miattad.
2012. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 éves. De én már annyira szeretném hogy közös programunk legyenek a szülőkkel is, mint másoknak, és nem titokban. Igazán szeressük egymást, és ő is szeret, mindenre képes értem. De a szüleimnek még ez is kevés :(
2012. jún. 17. 22:57
 5/10 A kérdező kommentje:
22:56 miért is?
2012. jún. 17. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nekik kell szeretni, hanem neked.
2012. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Ki az a gyökér, aki 20évesen egy ''17'' éves KISLÁNNYAL szórakozik..


Szebbnél-szebb 20-22éves hölgyek vannak egyedül..



I DON'T WANNA LIVE ON THIS PLANET ANYMORE.

2012. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

jesszus, ekkora marhaságot, hogy valaki szerint a 20 éveshez nem illik a 17 éves....



na mindegy, ami nekem nem kóser, hogy a csajok folyton a rosszfiús, csajozós pasikra (vagyis a pasikra, akik ilyenek VOLTAK, de PONT MÁR nem iylenek) buknak, míg azok akik rendesek akarnak lenni, azok nem érdeklik őket.


Ezért nem volt sokáig csajszim.

2012. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

23:06nak-Én 16 voltam amikor összejöttem az akkor 21 éves! barátommal és már több mint 2 éve együtt vagyunk..:)nem a kor számít!őt sem kedvelték nagyon a szüleim de én határozottan leültem velük beszélni és megmondtam h eltilthatnak vagy bármi de akkor is találkozni fogunk max titokban.Elég mérgesek lettek de kb 2hét múlva kérték h találkozhassanak vele és beszélgettek,elmondták a véleményüket a barátom is a sajátját és a végére jól összemelegedtek:)

Legyél határozott de ne tiszteletlen,ez a kulcs:)

2012. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fa**nak kell lepontozni?


Ez az igazság.. hova fajult a világ!! egy kislány egy felnőtt férfival jár és természetesnek veszitek.


Mondhatni szép.

2012. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!