Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szüleim megengedjék Őt nekem?

Figyelt kérdés
2 éve ismertem meg egy fiút, akivel fél éve járunk, de szüleim nem akarják hogy udvaroljon hozzám,pedig komolyan vesz engem, így mondhatni hogy titokban találkozunk,sajnos! Hallottak róla dolgokat,amelyek nagyobb részük nem is igazak,pl az igaz, hogy régen nagy csajozós volt és hasonlóak, és féltenek,. Én ezt megértem, de nagyon szeretem a barátomat! Mit ajánlotok,mit tehetnék? Már többször beszéltem szüleimmel erről, de még mindig tiltják. :(
2012. máj. 13. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én 16 ő 20
2012. máj. 13. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Mi a családneved, Capulet? Az erkélyes megoldást javaslom.
2012. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond, hogy már lefeküdtetek, így a találkozások már kisebb bajnak fognak tünni.
2012. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is láttam már sok hasonlót, és személyesen is volt benne részem, de mindig sírás lett a vége, sajnos. Mivel anyudék valószínűleg nem változtatják meg a véleményüket, két lehetőséged van: vagy megroppansz a tiltás súlya alatt, és "ezt nem bírom tovább" mondattal szakítasz, vagy erős leszel, és továbbra is jársz a fiúval a tiltás ellenére.

Talán, ha eléred a 18. évedet, megenyhülnek valamelyest.

2012. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!