Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszútávon van káros hatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon van káros hatása a kávézásnak?

Figyelt kérdés
Utálom az ízét, csak azért iszom, hogy fenn tudjak maradni. De néha elgondolkodom rajta, hogy jól teszem-e..

2013. nov. 24. 01:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
nyilván a te barátnőd is értékeli, hogy nem őt kényezteted ilyenkor..
2013. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
akkor van káros hatása ha egyszerre sokat iszol.. (1-2 liter)
2013. nov. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
21-es: Épp ezért nem jövök össze olyan emberrel, akivel nem osztozunk a hobbikon, érdeklődési körökön. De tudom neked ez újdonság lehet a kis 2 hetes tinikapcsolataidban :)
2013. nov. 24. 01:50
 24/35 anonim ***** válasza:
Én rengeteg kávét ittam már, valamikor a középsuliban kezdhettem a dolgot. Most ott vagyok vele, hogy valahogyan immúnis lettem a kávéra. Ha fáradt vagyok, akkor nincs az a kávé, hogy ne aludjak el.
2013. nov. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
21 es vagyok, és 2 éve házas...ez nem jött be :)
2013. nov. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy tévhit, hagy világosítsak fel mindenkit erről. A kávénak amit ti fogyasztotok és kávénak neveztek az nem egészséges, és káros az egészségre. Viszont, ha tényleg igazi arabica kávét fogyasztasz, nem olyat arabicát amit nagyobb bevásárló helyeken lehet kapni vákum csomagolásokban, hanem eredeti kávébabszemekből készült kávét attól nem lehet bajod, és egészséges!(Isteni érzés egy igazi kávé elfogyasztása). A forgalomban lévő vákumcsomgololásban lévő robusta vagy arabica őrölt kávénak a 20% szemét illetve olyan szemek kerülnek bele amik nem elsőosztályúak. Egy igazi kávé elkészítése a következő módon történik. Először is pörkölik a pörkölés sok mindentől függ a kávé fajtájától, a kávé feldolgozásától, milyen fajta kávé lesz belőle. A zöld kávébabokat olasz,francia,bécsi pörkölésnek megfelelően pörkölik itt mindegyik pörkölési eljárás más tulajdonságokkal bír, nézzetek utána akit érdekel. Először nincs illata a kávénak illata alatt azt értem amit mi érzünk az igazándiból a kávé rothadása. Fontos ,hogy nem szabad darálni a szemeket! Hanem őrölni kell csak annyit amennyit elfogyasztunk, mert gyorsan megromlik a kávé. Ezért is van,hogy sokat ledarálnak és reggel az első kávé mindig rossz:D Mindig meleg fejjel főzzük (csak is olyannal amin két lefolyó van!!!), illetve meleg kávés csészébe szolgáljuk fel a kávét, ahol fejjel lefelé vannak a csészék a kávészárító tetején onnét nem szabad inni kávét,(ez fontos mert megégetheti a szádat) ott biztosan nem értenek hozzá. Maga a kávé 95 fokos vízből készül pl eszpresszó esetében 20-25 másodperc alatt kell lefolynia a kávénak ha ez alatt folyik le akkor alul főzött(trutyis valami:D) ha pedig e fölött folyik le (vízes nagyon) akkor túlfőzött lesz.Ezt lehet szabályozni az őrlön, minnél kisebb szemeket őrölünk le annál később folyik le. Sokat számít a tej minősége is minél több benne a fehérje annál habosabb lesz a tej, illetve minél több a zsírtartalom annál édesebb lesz. Egy cappuccino minimum 3cm tejhabbal kell rendelkeznie, ha ez nincs meg az nem cappuccino hanem latte. Egy jól elkészített kávéba nem kell cukor, csak elrontja az ízét és nem érzed a kávé igazi ízét. Ha valakit tényleg akar inni egy igazi kávét akkor látogasson el egy olyan helyre ahol egy igazi barista dolgozik, az Elte környékén vannak jó kávézók,Starbucks soha!!! Az nem kávézó az semmi. Annyi mindent írhatnék még, imádom a kávét de már ez is sok. Remélem segítettem.
2013. nov. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
Te gyoker nalad ez miota tartozik ebbe a topikba? De ha kavet ontesz a farkadra maszturbalas kozben, es ugy szopogatod le role, akkor jogos a kerdesed. Ez esetben a valasz: Lehet hogy a kave feherit, de egy kis spermafogapolo a vegen ellensulyozza a dolgot, es kifejezetten egeszseges lehet!
2013. nov. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

26-os: Biztos lesz majd, aki ezt végigolvassa, szóval talán nem írtad le feleslegesen. Én ott kiszálltam, ahol elkezdted ecsetelni a kávékészítést.


Mint ahogy említettem nem szeretem a kávét, így hidegen hagy, hogy milyen szemét van benne vagy nincs. Nem fogok extra pénzt kiadni "igazi" kávéért, olyanért nem fizetek, amit nem szeretek.

2013. nov. 24. 04:04
 29/35 anonim ***** válasza:
#26 Én elolvastam, és most meginnék egy jó kávét cukor nélkül!!4
2013. nov. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28# Én ugyan így voltam vele mint te, utáltam a kávét, mert a kávéról mindig az a földízű valami jutott eszembe amit csak cukorral lehetett meginni, amúgy meg nem utálhatod azt amit még nem próbáltál ki.
2013. nov. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!