Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tehetnék? Várjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tehetnék? Várjak, hogy lépjen vagy én tegyek vmit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy lány vagyok aki jövőre már új suliba jár. Az osztályunkban van egy fiú akivel régóta barátok vagyunk. Sokat hülyéskedtünk mintha tesók, máskor mintha egy pár lennénk. Egy darabig biztos voltam benne, hogy bejövök neki mert a közelembe úgy viselkedett (zavarba volt, meg bókolt ilyesmi). Mostanában pedig egyenesen kerül pedig semmi sem változott. Közben egyre többet gondoltam rá és úgy érzem beleszerettem. Idén járunk utoljára egy suliban és nem tudom mit tegyek. Bocsi ha hosszú de ki szerettem volna írni rendesen.

2013. nov. 24. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Rá jött, hogy már csak egy év van hátra és nem akar kapcsolatot.
2013. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de akkor mért nem lépett elöbb ha kedvelt?
2013. nov. 24. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érezte, hogy Téged nem érdekel, csak a barátja akarsz lenni, és lemondott rólad. Feladta. Én is olyan vagyok, aki bókol, zavarban van, de egyértelműen kezdeményezni nem merek, csak ha a másik oldalról egyértelmű jelet kapok, és ha ez nem történik meg, egy idő után feladom. Ja, és ne higyj az első válaszolónak, mert elég nagy hülyeséget írt.
2013. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En kimutattam h tetszik nekem mostanra, de ezután kezdett el kerülni
2013. nov. 26. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!