Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kiderült arról akit szeretek 1 éve, hogy az egész találkozásunk, az egész ami köztünk történt, előre eltervezte, hogy fájdalmat okozzon nekem,

Elérte, hogy bele szeresek, aztán pedig összejött mással.

Az okát nem tudom, fogalmam sincs, előtte nem ismertem sem őt sem senkit az ismerősei közül.

Miért van ez?

Valaki tapasztalt már ilyet?

a semmiért....mert előtte nem ismertem


2012. nov. 21. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

van ilyen sajnos, én ismerek ilyet, csalódott előtted valiben, rajta már nem tud bosszút állni, ezért keers mást, akivel megteheti azt a sz@rt, amit vele tettek, nem túl felnőtt és nem túl emberi megoldás

sajnálom

sokat nem tehetsz, felejtsd el, és majd lesz olyan is, aki tényleg szeret majd

2012. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kicsit Pip történetére emlékeztet, olyan mese szaga van. Nem hiszem, hogy előre eltervezett 1 évig tartó titkos céljai lettek volna, csak otthagyott valami miatt.
2012. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 éve ismertem meg....nem 1 évig voltunk együtt


párszor találkoztunk csak

valószínű, hogy az 1. válaszolónak lehet igaza:(

2012. nov. 21. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg a kérdéseimért!

1 éve ismerkedés beleszerettél Ő pedig csak készült az átverésre. Nem mondom elég kitartó egy csaj. Ha meg csak párszor találkoztatok, akkor te vagy a kitartó a szerelemmel. 1 évig átba szni valakit és addig várni, hogy csak utána jöjjek össze valakivel? Ez a lány nagyon határozott! Valami nagy dolgot követhettél el ellene.

Melyik mesekönyvből másoltad?

2012. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

itt senki nem fogta föl a kérdést úgy látom...kivéve az elsőt.


1 éve találkoztunk igen, párszor,,,,aztán semmi....és később derült ki, hogy azért jött velem össze és játszotta el hogy akar tőlem többet is tőlem, hogy szándékosan fájdalmat okozzon nekem

az még nem derült ki hogy miért vajon??????

erre vonatkozott a kérdésem

2012. nov. 21. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért, hát azért mert egy g.ci :D

Én is jártam már pontosan így, szóval tudom, hogy milyen. Bár ott csak egy napig szivattak. De fölösleges azon gondolkodnom, hogy mi volt vele vagy őt hogy verték át, az ilyenek filmben vannak. Az ilyesmi az nem magyarázat arra, hogy k.csög legyen azzal, aki semmit nem ártott neki, sőt, boldoggá akarta tenni őt.

2012. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!