Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi gyakran felhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi gyakran felhív az vehető pozitív jelnek, vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Gyakran felhív egy ismerősöm, megbeszéljük kivel mi újság..stb. Vagy ha döntés előtt áll vagy én állok, tanácsot adunk egymásnak, olyan mintha együtt döntenénk.


Barát vagyok neki?


2012. márc. 6. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Férfi nőtől egyet akar ... (súgok: az nem a barátság :-P )
2012. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy minden férfi agya egy rugóra jár. Egyébként is nem 1 hete, nem 1 hónapja, hanem elég rég, hónapok óta vagyunk ilyen viszonyban. Ha szexre hajtana, arra már rájöttem volna. Mivel tudja, is, hogy bejön nekem, be is próbálkozott volna, de nem tette.
2012. márc. 6. 16:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran felhív akkor valószínű hogy akar tőled valamit, mert más dolog az amikor, valaki kedveli valakinek a társaságát és jókat el tudnak egymással beszélgetni, és szívességeteket is tesznek egymásnak, de ha gyakran felhív, akkor elképzelhető hogy valóban akar tőled valamit.
2012. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem lép arra, hogy én kedvelem? Nagyon jól tudja.
2012. márc. 6. 16:41
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

"Nem hiszem, hogy minden férfi agya egy rugóra jár. "


Majd rájössz egyszer ...

2012. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem is lenne baj, imádom, legalább megcsókolna már egyszer, de nem teszi. Akkor csak nem így kattog az agya.
2012. márc. 6. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
De így kattog, csak balfék ... :-P
2012. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Esetleg terítsd ki a kártyáidat. Lehet, hogy pofára esel, de legalább megtudod az igazságot.
2012. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy nagyon sokat számít nekem, talán jobb lenne nem találkoznunk, mert szenvedek.


Mintha meg nem is mondtam volna, jóban vagyunk, mint eddig.

2012. márc. 6. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd a francba, majd én megszeretgetlek :-P


De komolyan: egyértelműen mond - ne női "célzásokkal" - szeretnéd, hogy továbblépjetek a kapcsolatotokban és kész!

2012. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!