Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb szerintetek? Ha téged megcsalnak, vagy ha te csalod meg a másikat?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy ki mit gondol...
2013. nov. 24. 17:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyilván az rosszabb ha minket csalnak meg mert az piszkosul fáj.
2013. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő undorítóá
2013. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő undorító
2013. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2. Nekem se szívem nem lenne ahhoz hogy megcsaljam a barátomat se kedvem, szóval ugyanolyan szar érzés lenne nekem.
2013. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 zotanbro ***** válasza:
ha megcsalnanak.
2013. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mindig a megcsalt sértett érzi magát szarabbul..

Ha szeretek valakit, eleve nem csalom meg.

Ha nem olyan mély érzéseim vannak iránta, akkor lehet megcsalom de nem fog érdekelni mit gondol rólam, ha kiderül..mivel nem szeretem.

2013. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha engem csalnának meg az piszkosul fájna mert akkor a lány akit szerettem az hirtelen elérné azt hogy ne bízzak meg benne és megutáljam őt és ez a legrosszabb ha átver mert ennél rosszabb nincs az életben:(

Igaz én nem csaltam meg senkit de akkor az is fájna mert később rádöbbennék hogy csak fellángolás volt mert majdnem kerültem ilyen helyzetbe de szerencsére részegen még volt annyi eszem hogy ellenálljak a dolgoknak de már akkor nagyon furdalt a lelki ismeret hogy majdnem megcsaltam azt akit szeretek, ő nem tudta meg, nem mondtam el neki de ő képes volt megcsalni, 3 hónappal később.

2013. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy gerinctelenségnek tartanám, ha megcsalna a barátnőm, mivel az a másik tiszteletének, személyének a megalázása. Undorító dolog és nincs mentség rá, akármilyen is a kapcsolat. Ha egy ember dugni is tud, akkor tudjon kiállni az igazsággal a másik ember elé. Én sosem csalnék meg egy nőt sem.
2013. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tarnolf ***** válasza:

Mindkettő rossz.


Viszont abban nem értek egyet Yoda Mesterrel, hogy, ha nem szeretem talán megcsalom és nem érdekel mit gondol, mert nem szeretem.


Ha valakivel együtt vagyok, ha szeretem, ha nem, nem fogom megcsalni. Ez számomra ilyen alap dolog.

2013. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A jelek szerint egyedül vagyok a véleményemmel, mert szerintem az a rosszabb, ha én csalok meg valakit. Az azt jelenti, hogy én vagyok olyan gerinctelen és érzéketlen és hazug és álnok, hogy valakinek, aki szeret engem, és akit egykor talán én is szerettem, eljátszam a bizalmát. Akkor bizony nagyon haragudnék magamra, kiderülne, hogy mégsem vagyok olyan őszinte és hűséges, mint hiszem magamról, és a saját énképem omlana össze. Szerintem ez a rosszabb. Bár még nem került rá sor, nem is szeretném, de úgy hiszem, a lelkiismeretemmel ebben az esetben nem tudnék úgy elszámolni, és ezért sem tettem meg még soha, bár lett volna rá lehetőségem.


Mecsalt fél voltam már, mielőtt bárki mondaná, hogy azért hiszem a fentebb leírtakat. És tudom, hogy abban a pillanatban, hogy kiderül a megcsalás, az addigi partneremből egy szempillantás alatt úgy kiábrándulok, hogy maga a szakítás már annyira nem is visel meg. A jelek szerint elég durván félreismertem (bár előttem még sose csalt meg senkit, állítása szerint), és ilyenformán, egy csalfa emberrel nekem semmi keresnivalóm nincs együtt. Onnantól kezdve, hogy megtudtam, mi a helyzet, akkor már gyorsan és könnyedén jött a lezárás, és az ember ahogy van, megszűnt létezni számomra.

2013. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!