Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb szerintetek? Ha téged megcsalnak, vagy ha te csalod meg a másikat?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy ki mit gondol...
2013. nov. 24. 17:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem az rosszabb, ha én csalnék meg valakit. Hihetetlen bűntudatom lenne, amúgy is elég lelkiismeretes ember vagyok. Nagyon nehezen tudnám kiverni a fejemből, és megbocsátani saját magamnak, hogy valakinek így fájdalmat okoztam.

N

2013. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Tarnolf ***** válasza:

Nem te vagy egyedül.

Ha elolvasnád rendesen az előző kommentemet, látnád ezt.

2013. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Passz, velem még egyik sem esett meg.

De pont pár napja álmodtam, hogy megcsaltam a vőlegényemet, és nem emlékeztem, kivel és miért, elmondtam neki, ő meg onnantól kezdve gyűlölt, és bár együtt éltünk/aludtunk továbbra is, többet nem mosolygott rám, nem ölelt meg, nem adott puszit, és a legrosszabb az volt, hogy nem hitte el, hogy valaha is szerettem :(

Totál leizzadva ébredtem fel hajnalban, szorosan odabújtam hozzá, és még reggel sem akartam elengedni, annyira be voltam tojva. Szóval ha ez ennyire szar még álomban is, nem akarom tudni, milyen érzés valójában átélni, bármelyik oldalról is...

2013. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Tarnolf, ha eljutok odáig, hogy felmerülne a megcsalás gondolata, akkor az már régen rossz..

Én eleve soha senkit nem csaltam még meg, pedig volt jó pár barátnőm, és lehetőségem is lett volna rá.

De mint írtam, ha felmerül bennem ez a gondolat, akkor tudom magamról, hogy az azér történik meg, mert nem érdekel már az akivel vagyok, így az sem érdekel mit gondol rólam.

Persze nem vagyunk egyformák, azt mindenki maga dönti el, hogyan érezne egy ilyen tett után.

De komoly érzelemmel teli kapcsolatban, soha nem tennék ilyet.

2013. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyikben sem volt még részem, de nekem az lenne a rosszabb, ha én csalnám meg a barátomat. Nagyon idegen tőlem a dolog, így ha mégis megtenném, szerintem belebolondulnék a bűntudatba és a fájdalomba. Brrrr, rémálmaimban se történjen meg a dolog! :S
2013. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
akit nem szeretek, azzal nem vagyok együtt. eszerint ha együtt lennék a barátommal, és szeretne, így csalnám meg (de ilyet el nem tudok képzelni) abba belepusztulnék. ez ugyanolyan rossz, mint ha ő csalna meg. az is piszkosul fájna, de valahogy megutálnám, és könnyebben túltenném magam rajta, mint fordított esetben.
2013. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha engem megcsalnak piszkosul fáj, csalódok a másikban, de nem okoz nagy traumát hosszú távon. A másik hibázott nem én.

Ha én csalnám meg összedőlne egy világ bennem. Utálok csalódást okozni másoknak, nemhogy magamnak. És így csalódnék magamban nem is kicsit.

Szóval ha én csalnám meg az lenne a rosszabb.

2013. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem szerencsére még egyikben sem volt részem. De szerintem én egyértelműen azt tudnám nehezebben elviselni, ha én csalnám meg a barátom. Könnyebb lenne másra haragudni, és mást gyűlölni, mint azzal szembesülni, hogy nem bírok a tükörbe nézni... Köszi, hogy írtatok! :)
2013. nov. 24. 22:59
 19/20 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek veled. :) Kár, hogy nem mindenki így gondolkozik.

És örülj neki, hogy nem csaltak még meg, tényleg piszkosul tud fájni az is. Az első barátnőmmel így jártam, sokáig tartott újra bízni bárkiben is.

2013. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De sajnálom... :( Nem is csodálom, hogy nehéz volt újra lábra állnod.
2013. nov. 25. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!