Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan uszodát vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan uszodát vagy konditermet, ahová sok helyes fiú jár?

Figyelt kérdés

Olyan érdekel, ahol edzés után a srácok rendesen le is zuhanyoznak.


Meleg vagyok és nézelődni szeretnék. Nyugi, csak nézelődöm, észre sem vennének a srácok.

Direkt nem meleg helyet keresek.



2013. nov. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Baromi nehéz aztán megkeresned a környéken az uszodákat, konditermeket és elnézned oda. Miután azt se tudjuk, hol laksz, majd pont mi fogunk tanácsokat adni. A gugli jó barát, például.
2013. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bp-i vok.


Nem akarok minden konditermet végigjárni.

És vélhetően az sem mindegy, hogy melyik nap és melyik napszakban megyek.

2013. nov. 24. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Most neked fontos ez vagy nekünk? Mi oldjuk meg a problémádat helyetted? Mégis hogy gondolod ezt? Ha arra lusta vagy, hogy elmenj valahova, akkor mi nem mehetünk el helyetted sehova. Amúgy sem érdekel senkit a problémád itt, oldd meg magad, nem olyan nehéz. Ha ezt nem vagy képes megtenni, akkor más dolgokkal mi lesz?
2013. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

persze, hogy elmegyek helyekre, dem lehetek én ott mindenütt.

Ha nem akarsz segíteni, akkor miért osztod itt az észt?


Ha valaki jár ilyen helyen és tudja, hogy ott van mit látni, és itt megírja, azt megköszönöm. Ennyi.

2013. nov. 24. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:

De hát látod, senki nem ír. Én azért írtam, hogy megértsd, miért nem ír senki. Elmehetsz minden helyre is, csak nem egyszerre.

Egyébként én meg kezdtem örülni, hogy egy lány írta ki a kérdést, mert őt szívesen el is kísértem volna. Erre látom, hogy nem. Hát nem örülök a kérdésednek, megmondom őszintén. Tényleg oldd meg, ezt bárki meg tudja maga is oldani.

2013. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!