Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem, de nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem, de nem tudom, hogy ő is így érez-e? (Meleg téma)

Figyelt kérdés
Szóval, egy youtube komment harcból, megismertem egy Román fiút aki Erdélyben lakik.. Elkezdtünk Skypolni, nagyon rendes meg minden. egy idő után, kicsit "erotikusan" kezdtünk írni egymásnak, és ahogy láttam ez őt nem is zavarta, sőt ő kezdeményezte. 15 vagyok és Bi.. Ő is 15 de a beállítottságában nem vagyok biztos.. Majd egyik beszélgetésben kicsit messzire ment... Megmutatta teste minden pontjtát, és ezt kérte tőlem is.. Ez meg is történt.. Utána egy pár napig rendkívül erotikusan beszélt velem.. De 1 héttel később, amikor szóba hoztam a szokásos erotikus témát, már kerülte ezt a témát.. Furcsa, előtte 1 hónapon keresztül, pont ő mondott olyanokat nekem... Végülis szerelmes lettem belé, azt hiszem. De mostanában nincs sok időm skypolni... Leírtak alapján mennyi lenne az esélyem?? 15/F. (mellesleg mostanában nagyon sokat álmodtam vele.)

2013. nov. 24. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
15 éves, tehát a szexuális orientálódása még javában tar, megesik, hogy ilyenkor egyikből ugrálsz a másikba, neki ez amolyan megálló volt, ahol csak addig időzött, amíg a következő járat közelebb nem vitte a végső elhatározásához, ami még gyanítom 5 évre van innen.
2013. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első! leírtam, mert 2 hónap magamba fojtott gondolkodás után, nem jutott eszembe jobb lehetőség a válasz megszerzésére =))
2013. nov. 24. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt le kell valahogy zárni. Meleg vagyok, s tudom miről beszélek. Ebből az üzenetből azt olvasom ki, hogy nem is találkoztatok, s messze is lakik tőled. Igaz én pont itt lakok a román határon..

De amit tehetsz felejtsd el stb. na jó, ez nem így működik, de ha van kedved erről beszélgetni írj privát üzenetet!

2013. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"15 éves, tehát a szexuális orientálódása még javában tar,"


érdekes, hogy ezt "hetero" kerdeseknel nem irják soha válasznak.

2013. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

"15 éves, tehát a szexuális orientálódása még javában tart"


Meleg vagyok, és valamennyire igaz. Vagyis nem ebben a formában, ez így nem igaz, valószínű meleg a srác, de 15 évesen még nincs tisztában ezzel, és úgy tűnik, maga előtt se meri még felvállalni a dolgot. A legtöbb meleg olyan 18-20 éves kora körül jut el erre a pontra.

Szóval ez neki jó dolog volt, tisztes távolságban, camon kiélhette a kíváncsiságát, de talán picit megijedt magától is. Lehetne több is ebből, de nem most. Neki kell még pár év.

18/F

2013. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én már 11-12 évesen tisztában voltam vele.

Az túlzás, hogy a legtöbb melegnél 18-20 évesen derülne ki, de tényleg akad 1-2 ilyen eset. Olyat is hallottam már, hogy valaki 13 évesen leszbikusnak vallotta magát, aztán később mégis pasizott.

Szerintem beszéld meg vele, lehet most esett le neki, hogy mi az, amit csinál, és megijedt.

2013. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 moonlightsentinel ***** válasza:
Nem 18-20 évesen derül ki, csak akkora tisztázza le magában, és akkorra meri felvállalni a dolgokat. Átlagban. Persze van, aki korábban, de olyan is van szép számmal, aki még ennél is később.
2013. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!