Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélnétek a történetetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnétek a történetetek? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Már biztos vagyok benne, hogy meleg vagyok. Már azt is tudom, hogy mikor/hogyan fogom elmondani a szüleimnek. A kér(d) ésem az lenne, hogy leírnátok a történetetek, hogy hogyan mondtátok el egy bizonyos személynek és ő hogy fogadta a hírt?

14/f


2013. okt. 24. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy lassan adagoltam be.. először csak viccelődtem vele, aztán amikor anyám megjegyzéseket tett a 'jövőbeli férjemre', akkor ilyeneket mondtam hogy lehet hogy nem is szeretnék, stb. és valahogy így lassanként megtudta. anyám szerencsére nem problémázik ebből.. bár látom rajta hogy nehezére esik megérteni. apámnak még mindig nem mertem elmondani. :S :D 18/L
2013. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt mondjuk nem értem :-\ pl. Amikor azt mondják, hogy "a barátaim tudják, de a szüleim még nem." Ezt meg, hogyan? Nem hiszem el, hogy nincs olyan barátja aki nem mondja el a családjának...
2013. okt. 24. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A családnak is elmondhatod.

Érdekes módon hasonló a szituáció az előttem szólóéval. Apa mindig azzal izélt idén, hogy ez a nő meg az a nő jó lenne nekem, elég volt ebből s elmondtam hogy én a fiúkat szeretem. Valójában ezt a dolgot lazán kell venni lazán kell elmondani mert te ezt nem kérted, ezzel születtél, s megértheti bárki.

Természetesen a családomon kívül más nem tudja, amik vannak itt barátaim azok igen, de nekik is egy időben mondtam el.. Pedig Erzsikét én már 3éve ismertem innen az internetről..

Haveromék meg ugyanúgy ahogy te, annyi idősen álltak ki, s kész. Várhatsz ezzel ha gondolod, de visszagondolva a múltra, hülye voltam hogy évekig úgy kezeltem magam mint egy senkit.. évekig nem is kerestem társat se semmit.. tudtam hogy ráérek stb. ami igaz is, de akkor is..

Igaz, fiatalkoromban volt egy kísérletem, de a nagy okos apa rávágta ez csak tinédzserkori identitászavar.. Talán amiatt nem kapkodtam, mert igazat akartam apának adni...

19/F

2013. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrPifta ***** válasza:

Amikor azt mondják, hogy "a barátaim tudják, de a szüleim még nem."


Ha egy barátot elveszítesz ez miatt, lehet találni másikat. Ha anyád utl meg, belőle nincs másik!!!

2013. okt. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az otthoni beszélgetéssel én még várnék, csak egy pár évet. Akkor már komolyabb leszel, és komolyabban fognak venni. És csak akkor mondd el, ha biztos vagy benne hogy nem fognak kirúgni otthonról/megutálni vagy megpróbálni "meggyógyítani".

Kezdd inkább a barátokkal.


De most a kérdésre is válaszolok: egyszerűen bedobtam hogy meleg vagyok, és vártam a választ. Nem kell túlbonyolítani. Fiú barátok annyit mondtak ,hogy nekik semmi bajuk vele, azóta se beszélünk róla, minden maradt a régiben, ugyanúgy csöcsökről meg a fociról beszélünk. Lány barátaimnak általában az volt a reakciója ,hogy a női nem elleni bűntett hogy én meleg vagyok :D

2013. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 16 éves voltam, amikor elmondtam, megbeszéltem az akkori barátommal, hogy elmondjuk.

Mondtam neki, hogy hát mi xy-nal nem csak barátok vagyunk, hanem járunk, és hogy én a fiúkat szeretem. Nagyon nehezen fogadta, utána 2-3 napig teljesen csöndben volt, maga alatt, szerintem titokban éjszaka sírt is. (Én vagyok az első szülött fiú az egész nagy családban, nyilván kiborult.) El akart küldeni szexuálpszichológushoz is, erre mondtam neki, hogy amit annak adna pénzt, inkább adja nekem, én meg majd legalább veszek belőle valami értelmes dolgot. Végül nem mentünk el, mert mondtam neki, hogy hiába, mert nem tud meggyógyítani.

Aztán, pont amikor volt ez a népszámlás, akkor így hülyeségből, röhögve megkérdezte, hogy most nekem azt írjuk-e be, hogy férfi vagy nő. Ekkor tudtam, hogy visszatért :D Azóta egy szót sem beszéltünk erről, szerintem ő még mindig reménykedik, hogy majd kinövöm.

Apám kiválóan fogadta, vele nem volt semmi gond. De vele sem beszélünk róla. Nekem meg azóta nem volt kapcsolatom, úgyhogy nincs mit titkolni előttük, de ha lesz, azt nem tudom, el fogom-e mondani...

Bár nekünk az egész család olyan, hogy nagyon elzárkózik az érzelmi megnyilvánulásoktól.

2015. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19F

még ezt akartam odaírni >_<

2015. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én eddig úgy képzeltem el az életemet mint egy hatalmas harcot és úgy is viselkedtem az ismerőseimmel mintha a vetélytársaim lennének ami szerintem reális abból a szempontból nézve hogy mindenki egyenlő (egyébként a harcot/vetélkedést a kitartásra értettem nem az erő összemérésére(verekedés) mivel gimibe nem divat): de a lényegre törve mivel nem voltam/vagyok túl rendes a többiekkel mindig azzal érvelnek hogy azért vagyok más mert meleg vagyok és sokan erre fogják vagy ezzel erősítik meg az irántam érzett utálatukat holott szerintem a csavargásnak és az elengedő szüleimnek köszönhetően vagyok más a nemi identításom meg mellékes (a világon 3,5 milliárdan szeretik a fiukat) 14/F/m
2017. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!