Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki képtelen szeretni?

Figyelt kérdés

25 leszek, de még sohasem szerettem senkit. Hűdemegdugnám érzésem természetesen sokszor van, de az nem ugyanaz.

Változhat ez, vagy van, aki így éli le az életét?


2013. nov. 26. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. Szociopaták és pszichopaták, te melyik vagy?
2013. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csapasd ki
2013. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam egyiknek se.
2013. nov. 26. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:

#1, a pszihopatáknak empátiájuk nincsen, nem ugyanaz.

Amúgy persze, vannak, de nem baj az. Pl. az autistáknak sincsenek érzelmeik. Engem speciel nem zavar.

2013. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én támogatom a #2 hozzászólást! :D

Szerintem változhat, a dolgok egy pillanat alatt úgy megtudnak változni, hogy csak na. Még bármi lehet, ne aggódj!

2013. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bizony van ilyen ember. Ezek általában rettentően önző, egoista emberek. Előző barátnőm pont ilyen csajszi volt. Vagyis senkit nem tudott szeretni (igazán még a szüleit vagy a tesóját sem), csak erre elég soká jöttem rá. Természetesen próbálta azért eljátszani hogy szeret, hogy ne lógjon ki a lóláb, de hát nem mindig sikerült neki... Persze amikor mondtam neki hogy vége, akkor rimánkodott, hogy így szeret meg úgy, csak hát azt nem mondani kell, hanem éreztetni. Én nem éreztem...
2013. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó (#6)! Ne általánosíts! Az, hogy nem tud szeretni, nem azt jelenti, hogy biztos rossz ember! Nekem pl. vannak autista barátaim.

(#4 voltam)

2013. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok autista, uram isten. Nagyon messze jártok az igazságtól.
2013. nov. 26. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van próbálkoztam fiúkkal de egyiknél sem éreztem , hogy vele az igazi lenne egyikbe se voltam szerelmes. Lehet vannak olyanok akiknek nem adott senkit sem a sors.
2013. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy autista vagy. Csak annyit, hogy attól még, hogy valaki nem tu szeretni, lehet jó ember.
2013. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!