Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi a nőkhöz vonzódik, de egyszerűen képtelen beléjük szeretni?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, a szerelem egy olyan dolog amit nem lehet erőltetni, nem szabad rágörcsölni és akkor jön, amikor nem várod. Ehhez képest 25 évesen sem voltam szerelmes egyszer sem, pedig sok barátnőm volt és sok lánnyal ismerkedtem. Mielőtt valaki azt javasolná próbálkozzak a fiúknál:), nem nem vagyok meleg.

Egyszerűen csak a lányok külseje tetszik, de a belső terén nem fognak meg...

ez betegség, vagy egyszerűen ilyen típus vagyok?


2013. márc. 21. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj, én 26 éves koromig voltam így, szerelmes nem voltam de nagyon vonzódtam hozzájuk, és fontosak voltak számomra, és 26 évesen találtanm egy olyan lányt akibe belezúgtam rendesen.
2013. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elég pesszimista vagy sosem leszel szerelmes.
2013. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok én is nem igazán megy nekem ez a szerelem dolog
2013. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, az nem is nevezhető szerintem igazi szerelmenek, ha akárkibe bele tud szeretni egy férfi, akit csinosnak meg szimpatikusnak gondol, ne hidd azt hogy akiknek párkapcsolata van, hogy azok mind annyira odáig lennének a barátnőikért.....
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem baj, ha még nem fogott meg úgy senki belsőleg. főleg, a mai világban egyre több a belül férfias nő. majd megfog valaki.

egyébként simán el tudom képzelni, h van ilyen betegség. pl. olyan is van, h vki nem vonzódik szexuálisan ahhoz, akibe szerelmes, tehát a külső vonzalom és a szerelem kettéválik. van, aki fiúba szerelmes, de a lányokhoz vonzódik szexuálisan, sokféle variáció létezik.

2013. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!