Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy élettársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy élettársam, akit mindennél jobbak szeretek.2 legjobb barátom, akikkel mindent megosztok (20f és 23l)

Figyelt kérdés

Egy napon kiderül, hogy a szerelmem és a legjobb barátnőm 8 hónapig dugott a hátam mögött. És a legjobb barátom is tudott róla... Nem tudom, hogy ezt hogy lehetne feldolgozni. Telnek a hetek, de én csak egyre rosszabbul vagyok. Ekkorát még sose csalódtam.


20l


2013. nov. 26. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

távolítsd el a szemetet az életedből!


jobb lesz!

2013. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mind a hármat
2013. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ez sajnos elég szomorú. Ezek szerint nem igazán szeretett téged az a fiú. Természetesen minden embernek kell egy kis idő, hogy jobban legyen. Van akinél hosszabb ideig tart ez a feldolgozás. Még fiatal vagy, fogsz olyan embert találni, aki megbecsül, de persze ezt most nem így érzed, de ez nem baj. Csak az a lényeg, hogy ne válj olyanná,mint ő, tehát ne tedd mással ugyan azt,amit ő veled...

Próbálj a barátaiddal lenni, sportolj vagy csinálj olyan tevékenységet, ami eltereli a figyelmedet.

2013. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 éve kiköltöztem Németországba. Szinte minden időmet ezzel a 3 személlyel töltöttem. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy valaki hogy tehet ilyet.
2013. nov. 26. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Komolyan vannak még ilyen gerinctelen emberek? Hol élek én? VÁgd ki a csávót mint macskát szarni! A csajt meg járasd le mindenhol, hogy rámozdul olyan pasikra, akiknek barátnőjük Van. Akkor ez idő alatt nem is szexelt veled a pasid?
2013. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De szexeltünk, csak már nem valami sűrűn, és én nem értettem, hogy miért nem akar engem... Volt, hogy elment a lényhoz este, én itthon vártam addig, ott szexeltek, aztán hazajött hozzám, megcsókolt, én szexelni akartam, ő meg nem...
2013. nov. 26. 17:45
 7/11 anonim ***** válasza:
hagyd a francba mind a hármat
2013. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát de b szod tudtál akkor róla h eljárkál a lány barátnődhöz nem? Akkor miért lepődsz meg? Biztos nem pirospacsizni akart vele...:S
2013. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Három emberrel kevesebb szerepel az életedben innentől fogva.Kezeld úgy őket ezentúl,mintha meghaltak volna.Mást nem is érdemelnek.Amit magadért megtehetsz,az az,hogy kis időre élrevonulsz gondolkodni és meggyászolni a kapcsolatot,emészteni a csalódást.Adj magadnak időt,hogy új erőt gyűjthess.Kitartást kívánok neked!
2013. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam, hogy hozzá megy. Köszönöm szépen a tanácsokat. Meg ez nem heti rendszerességgel, állítólag 6 alkalommal voltak együtt, és kétszer majdnem...
2013. nov. 26. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!