Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt magányos lányok, fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt magányos lányok, fiúk?

Figyelt kérdés

Ti hogyan kezelitek a magányt? Választottátok vagy rá kényszerültetek?


Mit csináljon az, aki kistelepülésen lakik és nincs nagyon baráti köre, a pár barátja is vele egy nemű és bulizni sem jár nagyon el? Ti vagytok ilyen helyzetben?


2013. nov. 27. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor megyek és kiírok egy kérdést ide :)
2013. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Levezetem valami játékban a feszültséget .
2013. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kiírok egy kérdést, játszom, megnézem a válaszokat, aztán kiírok még egy kérdést
2013. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem járok el nagyon itthonról bulizni, de barátaim vannak, pár lánnyal is jóban vagyok, nincs barátnőm, de nem vagyok magányos. Persze jó volna egy csaj, akivel szexelni, romantikázni lehetne, de ez nem minden, sok más jó dolog, van, csaj meg majd akkor jön, amikor nem számítasz rá, emiatt ne legyél búval bélelt.
2013. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de nem foglalkozok vele, jövök és válaszolok itt néhány kérdésre
2013. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyrészt erre kényszerültem, gyerekkoromtól kezdve volt "antiszoc" hajlamom, nehezen bíztam meg bárkiben is, így igazi barátság szerintem senkivel se nagyon alakult ki, bár van egy lány, akivel szerinte barátok vagyunk. Ha egyetemen vagyok, akkor szoktunk időnként elmenni sörözni, de semmi egyéb. Itthon meg marad az olvasás, a sulis dolgok, egyszerűen nem találok olyan embert, akit kicsit is jobban érdekelnének az értelmesebb dolgok, és nem csak a kocsmázás köti le. Faluhelyen tényleg marha nehéz normális kört kiépíteni, egyszerűen iszonyatos belegondolni ebbe a borzalmas szellemi sötétségbe, ami falun uralkodik.
2013. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néha amikor rám tör akkor szar, de kb 5-10 másodperc és elmúlik. :D Nem tudom, egyszerűen nem vagyok épp kapcsolatmániás. Inkább vagyok egyedül, mint egy idiótával, még ha így nincs is szex...


De az egésztől függetlenül szerintem jól bírom azt, hogy egyedül vagyok. Bár piszok nagy gyakorlatom van benne.

25/F

2013. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerencsére van családom, barátaim, sok idióta ismerős akiken röhöghetek. Ezek nem engednek magányosnak lenni. Bár magamat ismerve egy lakatlan szigeten is f*s/zán el tudnék lenni emberek nélkül. (-... csak Wilson legyen ott :P)
2013. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Vannak... Ezért olvasok magányos kérdéseket :((((((( nem tetszem senkinek. Nyomi vagyok . Csúnya vagyok nem tudok ellene tenni ez van :/

Szerencsétlen vagyok :( :"( :"( :"(

2014. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!