Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú (hűűűha) akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú (hűűűha) akivel nem tudom mi a helyzet, de egyre jobban hiszek abban hogy magam se vagyok normális. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

A fiúval minden oké volt, sőt több mint oké. Beszélgettünk (sokat) és gyakran voltunk együtt akkor is amikor csak úgy "lógtunk". Bevallom, úgy éreztem hogy a dologból lehet valami. Aztán, én tényleg nem tudom hogy mi történt: egyik napról amásikra nem is beszéltünk: se a suliban, iskolán kivül pedig már (lassan) énis úgy terveztem hogy össze se fussunk annyira irritált amit tett. (vagy amit nem) Nemrég olyan dolgot tett hogy rettenetesen nagyot csalódtam benne, rá se bírtam nézni. Neki van egy másik lány, ami fáj, de sajnos csak röhögni tudok. Nekem fiúk úgy gondolom hogy lehetnének mert rengeteg barátom van, de köcsög nem vagyok hogy azért járjak valakivel mert.... Teljesen felejtsem el? Ez most ilyen szerelmi csalódás?

Beszélni nem akarok vele, mert mi van ha a részéről nem volt semmi? (Bár ezt tényleg nem hiszem) Nézzem levegőnek? Vagy csak hallgassak mégtöbb rockot?


2013. márc. 10. 19:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Hát valóban nem vagy túl normális:D de én jót mulattam:)


felejtsd el oszt annyi


rockból meg sosem elég.. de hogy is jön ez ide?:D

2013. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
haha :D örülök hogy tetszett a kérdés, és örömömre szolgál hogy mostmár ketten vagyunk akik úgy gondolják hogy abnormális vagyok. A rockzene pedig rockzene. Azok nem nyálas szarok.
2013. márc. 10. 19:37
 3/38 anonim ***** válasza:
hm.. mi a monogrammod?:D gyanús vagy Te lány!
2013. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
:D :D gyanús? Haha. Olyan hülye nemleszek hogy ide leírom, de ha megtisztelsz egy üzenettel, akkor oda szívesen:)
2013. márc. 10. 19:39
 5/38 anonim ***** válasza:
jó, akkor csak a születési hónapod és napod:D azért elég nagy a világ..:D
2013. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
1995.06.05.
2013. márc. 10. 19:41
 7/38 anonim ***** válasza:

évet nem kértem de okk, nem Te vagy az:D

nah, fejezzük be itten a flörtölést meg nemtom, itt válaszoló munka folyik!:D

2013. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Oké. :D Sajnálom hogy csalódást okoztam röpke 5 perc alatt:D
2013. márc. 10. 19:44
 9/38 anonim ***** válasza:
ilyenek a lányok, csak csalódást okoznak.. azért túl lehet élni (dejó, nem az exem vagy!:D)
2013. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Basszus, pedig megfogadtam hogy mostmár nem válaszolok, de nőtársaim(ilyen szó van?) nevében ki kell állnom: NEM okozunk csalódást. De ha mégis, akkor mégsem. :D
2013. márc. 10. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!