Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok, ha ez fogadna benneteket?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy-egy épület bejárati ajtajában összefutok lányokkal, nőkkel, akkor előre engedem őket, és ha belül vagyok, kinyitom nekik az ajtót, és beengedem őket az épületbe. Ezt általában meg is köszönik. Korombeli lányoknál már volt, hogy elsütöttem, hogy "500 forint lesz a belépődíj", a legtöbben egy pillanatnyi meglepődés és gondolkodás után elmosolyodtak, vagy elnevették magukat. Arra gondoltam, hogy a legközelebbi ilyen alkalomkor még hozzáteszem azt is, hogy "nem baj, ha nincs pénzed, jó lesz helyette még egy mosoly is". Nos, hogyan reagálnátok erre, mosolyognátok, és esetleg szimpatikus lenne-e az illető, vagy nem váltana ki belőletek semmit?

2013. nov. 27. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erőltetett:D
2013. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez már túl sok lenne
2013. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mosolyognék. Ez a mosoly azonban nem biztos, hogy a szimpàtia jele. Lehet udvariasságból vagy a poén utóhatása. :-)
2013. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg én is mosolyognék, de önmagában egy ilyen beszólástól nem lesz szimpatikus senki. A szimpátiához ennél azért kicsit több kell.

A mosoly pedig lehet a zavar jele, vagy épp a kínos mosoly, bármi.

2013. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg aranyos :)
2013. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kínos mosoly.
2013. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mosolyognék.
2013. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sose értettem azokat, akik tudnak "udvariasságból" mosolyogni. Elég nagy alkalmazkodóképességről tanúskodik, hogy finoman fogalmazzak.
2013. nov. 27. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki :D
2013. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek ide valami idióta szöveg? Nézz a szemébe és mosolyogj!
2013. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!