Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszt szeretném tuni hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszt szeretném tuni hogy mit gondoltok egy ojan 22éves fiurol aki még soha nem járt egy lányalsem? Jaj és nem vagyok meleg

Figyelt kérdés

#aki még sohanem #járt egy lányalsem
2013. nov. 27. 23:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azt hogy egy sz..r vagy.

Most komolyan nem mondom azt hogy meleg vagy mert senki nem mondja azt, de 22 évesen már illene hogy járj valakivel.

Viccen kívül ha eddig legalább próbálkoztál lányoknál akkor basszus csak rá kell jönnöd hogy mégis mi az istenért nem jön össze? Megmondom neked, az hogy hiba van benned. Vagy neem mersz odamenni a lányokhoz mert félsz tőlük, 0 önbizalom. Vagy csak rágörcsölsz és ettől piszkosul beijednek ám. Vagy egy olyat akarsz meghódítani aki vagy nem adja könnyen magát és feladod mert gyenge vagy vagy túlságosan is szép ahhoz hogy legyen is nála esélyed.

Az a bajod hogy nulla tapasztalatod van, nem tudom mi kell a nőknek ami normális, de legalább próbálj a kedvükbe járni, erőlködsz, vagy túl rágörcsölsz a témára és ne látod a dolgokat vagy tényleg akkor puha pocs vagy hogy egyszerűen elijesztesz magadtól mindenkit.

Ez van vagy változtatsz valamin mert nemtudom mibajod van ezt neked kell tudnod vagy elfogadod a sorsod de ami most megy az nem jó. Hidd el nekem változnod kell!

2013. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért a 7. válaszoló is gyakorolhatná a helyesírást, ha már mást arra buzdít... XD. Mi volt az oka, hogy nem jártál senkivel? Nem akartad, vagy nem sikerült? A férjem (szerintem) iszonyat jó pasi, és 24 volt, mikor összejöttünk, előttem csak egy barátnője volt, 2 hónapig, szóval nyugi, majd ha nem hajtod, előbújik :)
2013. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Tomi te vagy az ? :DDD"

Ez inkább Timmy! Brlauhlhuhlua

A gyerek egy igazi őstehetség, az összes lehetséges helyesírási hibát elkövette egyetlen mondatban.

Felmentettek szép magyar nyelvünk mívelése alól?

2013. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kapj valami választ is:


Mint minden ez is érzéseken alapul, nem kell hibáztatnod magad hogy nem csajoztál. Jobb később mint soha tartja a mondás...

Illetve, ismerek 70éves nénit aki állítása szerint szűz. Pedig egyetemet végzett, ad a külsejére művelt értelmiségi hölgy.


Minden csak rajtad múlik. Értelmes emberek nem fikázzák mások magánéletét csak a műveletlen disznók teszik akik arcátlan módon mivel jobb dolguk nincs mások magánügyein csámcsognak.

2013. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

00:11


Melyik törvény mondja ki azt kötelezően, hogy 22 év felett párkapcsolatban kell lenni mindenkinek? Linkelnéd légy szíves! köszönöm!

2013. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14# Egyetértek!

A párosodás jelentősége jelen korunkban kicsit túl van hangsúlyozva. Egyáltalán nincs akkora jelentősége. 33 évesen meg a legtöbben inkább csak járogatnak, csajoznak, mint hogy életre szóló kapcsolatot találjanak. Nem maradsz le semmi nélkülözhetetlenről.

2013. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Timmy! Brlauhlhuhlua"

Te is South Park FAN vagy? xd

2013. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Pontosítok, kezdő fan!

Öreg fejjel, csak 21 éves koromra jöttem rá, hogy mekkora királyság is az a sorozat. Most járok az 5. évadnál.

A kedvenc szereplőim: Timmy, Eric Cartman, Kákabél, Barbrady és Turbéééék!

2013. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát már ne is haragudj, de ilyen helyesírással nem csodálom...
2013. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!